Hubnutí ·

2 minuty čtení

·

7. 3. 2020

LIPOSUKCE: FAKTA, KTERÁ POTŘEBUJETE ZNÁT

Když na tuk uložený v problematických partiích nezabírá cvičení ani dieta, řešením se může stát liposukce. Stoprocentně zabere tam, kde vše jiné selhalo! A už jste slyšeli o laserové liposukci? Váháte nad tím, zda ji vyzkoušet? Přinášíme 7 faktů, které vám s rozhodováním pomohou.

 

1. Kůže v místě zákroku přilne zpět – Laser použitý během zákroku ji řadí mezi nejmodernější liposukce na trhu. Ten vytváří dvojí efekt. Odstraňuje tuk a napíná pokožku. Tím zabraňuje kožním převisům a vzniku nerovností na kůži.

 

2. Maximální šetrnost – Laserová liposukce mimalizuje vznik modřin i otoků a je bezbolestná. Při zákroku u jednotlivých partií nevyžaduje celkovou anestezii.

 

3. Lze ošetřit i více partií najednou – V takovém případě se provádí celková anestezie a klient je schopen vrátit se do běžného života již druhý den.

 

4. Odstraní tuk v problémových partiích – nenahrazuje však zdravý životní styl a neřeší obezitu. Před podstoupením je potřeba být v dobré kondici a projít předoperačním vyšetřením.

 

5. Co ji činí výjimečnou? Laser! – ten ji řadí mezi nejpopulárnější zákroky současnosti. Přesnost laseru řeší nejen klasické problémové partie jako jsou stehna či bříško, ale i malé partie (paže, kolena, podbradek či dvojitou bradu.)

 

6. Nepřiberete zpět! Tukové buňky se nemnoží, ale zvětšují či zmenšují. Liposukcí se redukuje počet tukových buněk. Pokud budete přijímat více energie než vydávat, tukové zásoby opět porostou.

 

7. Liposukce celulitidu neřeší, ale rozdíl poznáte! Laser při zákroku podkoží prohřívá a tím ovlivňuje kolagenová vlákna i elasticitu kůže zároveň. Oproti klasické liposukci laser nejen efektivně, ale i šetrně rozrušuje tukovou tkáň a kůži zároveň zpevňuje.

 

Někdy lze tuk, který byl odebrán z jedné partie přenesen na jinou, kde vám naopak může udělat službu. Asi správně tušíte, že jde např. o autoaugmentaci – neboli zvětšení prsou vlastním tukem. Velkou výhodou je, že tento materiál je tělu zcela vlastní a nehrozí tedy žádná reakce.

 

 

Pokud vás naše fakta přesvědčila k tomu, podstoupit laserovou liposukci, neváhejte se objednat! Specialisté Kliniky YES VISAGE jsou tu pro vás.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.