Vlasy ·

1 minuta čtení

·

7. 3. 2020

NAJEĎTE NA VLNU HYDRATACE

Léto je pomalu za námi, užili jsme si slunce ve tváři i ve vlasech. Ty je teď třeba stejně jako vrátit do kondice, vrátit jim lesk, pružnost a sílu. Vysoké teploty, přímý sluneční svit a mořská voda byly pro vlasy pohromou, jdou špatně rozčesávat, nedrží vlny, krepatí. Volají-li i vaše vlasy po regeneraci, zkuste pořádný hydratační „kick“ v podobě intenzivního vlasového rituálu YES INTENSIVE CARE.

 

Nové ozdravné ošetření vlasů v Salonu YES VIP tvoří několik kroků, kdy specialistka namíchá ve správném poměru vhodném pro konkrétní typ vlasů produkty z řady Alterna Caviar Moisture. Jen vyškolený personál totiž rozumí postupům a přesnému odměřování jednotlivých složek programu, aby byl výsledek dokonalý.

 

 

Vlasům se vrací hydratace, elasticita, uhladí se kutikula, tedy vrchní vrstva vlasu složená z tenkých šupinek, které po létě bývají poškozené a dokonce se mohou začít odlupovat. Pak zůstává měkčí vnitřní část vlasového vlákna bez ochrany a časem může dojít k jeho fatálnímu poškození. Tato hrozba je však díky YES INTENSIVE CARE odvrácena.

 

 

Součástí rituálu je analýza vlasů a jejich potřeb, dále následuje mytí, masáž hlavy, aplikace jednotlivé regenerační a hydratační péče, pomyslnou tečkou je pak bezoplachová péče, která vlasy nezatíží, ale vylepšuje strukturu jemných suchých vlasů a zároveň je chrání před teplem až do 232 °C.

 

 

Tuto exkluzivní kúru si v Salonu YES VIP užijete se sklenkou vychlazeného prosecca, specialistka vám poradí, jak se o vlasy ideálně postarat i ve vašem domácím prostředí, a vhodnou péči máte možnost nakoupit přímo na místě. Cena rituálu je od 1050 Kč, závislá na délce a hustotě vašich vlasů.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.