Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

BEAUTIFIKACE TVÁŘE

  • Zvýraznění krásných rysů tváře
  • Zkrášlení tváře s okamžitým efektem
  • Moderní mininvazivní ošetření pleti
  • Maximální účinek s krátkou nebo žádnou rekonvalescencí
  • Pro všechny věkové kategorie

Estetická beautifikace v oblasti tváře představuje lékařsky indikovanou dočasnou změnu, jejímž cílem je korekce obličejových charakteristik nebo drobných vad, s cílem zlepšit vzhled obličeje a přiblížit ho ideálu krásy dané doby. Nejčastěji korekce spočívají v úpravách nosu, rtů, očí, tváří, čelisti, brady, či v kombinaci těchto zákroků. Tyto zákroky si získaly zvýšenou oblibu s rozvojem lékařské technologie, kdy se náklady na zákroky staly dostupnější a staly se nejen společensky akceptované, ale i žádoucí.

Ačkoli je krása tváře člověka dána harmonií proporcí a symetrie, definice atraktivního a krásného obličeje je subjektivní a je třeba brát v úvahu různé faktory, jako jsou sociální, kulturní, etnické a věkové kategorie. Prvním krokem před samotnou beautifikací je provedení pečlivé anamnézy klienta, přičemž estetické hodnocení obličeje musí nejprve zohlednit jeho představy. Přesto je nezbytné stanovit realistické cíle a dohodnout se s klientem na výsledku, jež lze splnit. Znalost základní struktury a tvarů obličeje vede k pochopení pojmu harmonie z níž beautifikace vychází. Pro hodnocení různých tvarů obličeje je důležité vzít v úvahu: šířku čela; šířku lícních kostí, délku čelistí a obličeje. Cílem beautifikace je posílit ty rysy obličeje, které mu mohou dát individuální nádech krásy nebo odlišnosti, a také zmírnit nebo zakrýt ty aspekty, které lze považovat za neatraktivní. Je však nezbytné dávat pozor, aby se zabránilo vytváření „standardních tváří“, které by mohly odstranit důležité aspekty osobnosti klienta.

Zde jsou popsané nejpopulárnější estetické úpravy v rámci beautifikace tváře:

VRÁSKY NA ČELE

zobrazit více

Frontální / přední linie
Vodorovné linie na čele získáváme primárně ze svalů na čele, které se stahují, když zvedáme obočí. Tento pohyb je často vytvářen kontrakcí frontálního svalu a u některých lidí může vytvářet unavený nebo stresovaný vzhled. Stejně jako u „mračivek“ jsou injekce botulotoxinu či dysportu proti vodorovným vráskám nejlepším ošetřením a často poskytují vynikající výsledky. Zvláště pokud se tato ošetření kombinují.
Glabella / vertikální vrásky, tzv. mračivka
Vrásky „mračivky“ jsou svislé linky mezi a nad obočím, které jsou výsledkem výrazné mimiky, mračení a stárnutí pokožky. Podobně jako je to u vrásek vodorovných, se i mračivky stávají výraznějšími a často pak vytvářejí rozzlobený, stresovaný nebo unavený vzhled. Tyto vrásky ideálně odstraní zkušená aplikace botulotoxinu či dysportu.
Vějířkovité vrásky
Tyto jemné linky a vrásky jsou tvořeny kontrakcí svalu kolem očí a vyskytují se při úsměvu, smíchu nebo mžourání. U některých lidí se časem mohou prohloubit a rozšířit do lícní oblasti, kde pak vytváří unavený nebo stresovaný vzhled. Tyto vrásky ideálně odstraní zkušená aplikace botulotoxinu či dysportu. Pomoci může i mezoterapie.

NOSORETNÍ RÝHA

zobrazit více

Nasolabiální záhyb je hluboký záhyb, který se táhne od obou stran nosu dolů k koutkům úst. Tento záhyb se stává výraznějším v rámci procesu přirozeného stárnutí. Z tváří se ztrácí tuk, čímž se zmenšuje objem pokožky a tento záhyb vypadá hlouběji. Opakovaný úsměv nebo široký úsměv může mít za následek trvalé, hluboké záhyby v této oblasti.
Hluboké nasolabiální záhyby lze korigovat injekcemi dermální výplně do okolí, obnovením ztraceného objemu a zjemněním jejich vzhledu. Ošetřená pokožka získá ihned hladší a svěží vzhled.

ÚPRAVA RTŮ

zobrazit více

Dermální výplně lze injektovat do rtů, aby se vypořádaly s celou řadou různých nedokonalostí, jako je asymetrie, vrásky kuřáků, zvrásněné rty a přidání definice „srdíčka“ rtů. Pomocí výplní kyselinou hyaluronovou mohou rty získat novou definici a získat mladistvou „buclatost“. Tento populární a relativně jednoduchý a nechirurgický zákrok je skvělou volbou pro ty, kteří vyžadují rychlé zvětšení a zvýraznění partie rtů.
K dispozici jsou 2 možnosti ošetření modelu výplně rtů:
1) Tvarování - jedná se o povrchové vstřikování tenkých lineárních pruhů měkké dermální výplně přes „vermillionovou hranici“ obklopující rty. To je ideální pro ty, kteří mají malý tvar, jemné periorální linie, jemné změny zlepšujícího mírného tvaru, který již existuje.
2) Volumizace - zahrnuje injekci hlouběji do „mokrého“ okraje rtů. Volumizaci lze také kombinovat s tvarováním.

SPADLÉ KOUTKY ÚST

zobrazit více

Tzv. loutkové linie jsou dlouhé svislé vrásky, které procházejí od koutků rtů k bradě. Tyto záhyby tváří dávají ponurý nebo smutný pohled. Vznikají věkem, kouřením, genetikou a mohou se později vyvíjet a vytvářet jowly.
Koutky je možné zvednout dermální výplní, která do místa přidá objem a koutky ukotví výše.

LÍCNÍ VÝPLNĚ

zobrazit více

V průběhu času ztrácí obličej tuk, což způsobuje, že tváře ustupují, jsou ploché a ochablé. Ačkoli se někteří rodí s přirozeně vysokými lícními kostmi, dosažení vzhledu tvarovaných tváří lze dosáhnout i nechirurgickými zákroky, které se zaměřují na obnovení objemnosti, objemu a definice.
Abychom obnovili objem středu tváří a obnovili mladistvé kontury, můžeme použít dermální výplně. Silné zasítěné injekce s kyselinou hyaluronovou lze umístit přímo nad lícní kosti a tvarovat tak, aby definovaly přirozenou strukturu lícních kostí. Mohou také zvedat spodní oblasti, jako jsou nasolabiální záhyby. Spokojenost s tímto postupem je velmi vysoká a výplně mohou vydržet až 18 měsíců.

ZEŠTÍHLENÍ ŠIROKÉ ČELISTI

zobrazit více

Zeštíhlení čelisti pomocí injekcí botulotoxinu je specializovaná technika ke zmenšení šířky čelisti. Touto změnou se příliš tvar hranaté čelisti změní na atraktivnější oválný nebo srdcovitý tvar. U některých klientů je žvýkací sval zvětšen a přidává tak obličeji šířku. Aplikace botulotoxinu tento sval v průběhu času selektivně oslabuje, což vede k celkovému zmenšení jeho velikosti. Chirurgie pro zmenšení čelisti bývala u mnoha pacientů jedinou možností. Pacienti však měli dlouhé doby zotavení, nekonzistentní a nepřirozené výsledky.
Nyní ošetření botulotoxinem přineslo revoluci v přetváření obličeje. Umožňuje měnit tvar obličeje bez skalpelu, bolesti, otoků a nulových prostojů. Procedura je rychlá a prakticky bezbolestná a může také pomoci při zdravotních stavech, jako je bruxismus (bolestivé skřípání zubů).

VÝPLŇ ČELISTÍ A BRADY

zobrazit více

Ošetření čelistí a výplně brady může zlepšit jejich vzhled, ale i vzhled tváře celkově. Dermální výplně jsou vynikajícím způsobem, jak tvarovat a upravit uspokojivější profil.
Podformovaná nebo slabá linie čelistí a brada mohou být genetické. Na tyto oblasti lze použít dermální výplně ke zpevnění pokožky a vymezení oblasti brady a čelistí, čímž se sníží nedostatečně definované linie. Výplň brady může prodloužit a vylepšit vzhled obličeje a vytvořit tak vyváženější profil.

NECHIRURGICKÁ RHINOPLASTIKA/VÝPLŇ NOSU

zobrazit více

Rinoplastika je jedním z nejvyhledávanějších chirurgických korektivních postupů, nicméně mnoho klientů se obává možných komplikací a vyhlídky na nepříznivé výsledky. Výplň nosu je bezpečná neinvazivní náhrada konvenční rhinoplastiky.
Jedná se o výjimečnou a cenově dostupnou možnost pro ty, kteří chtějí změnit tvar svého nosu a nechtějí operaci. Výsledky jsou okamžité, bez nadměrných prostojů, bez celkové anestezie a dlouhého procesu hojení.
U problému velmi velkého nosu či výrazného hrbolu je však méně pravděpodobné, že povede k uspokojivému výsledku, a klient může lépe těžit z chirurgické rhinoplastiky.

HARMONIZACE PROFILU

zobrazit více

Při pohledu na obličej ze strany je považováno za žádoucí mít vyvážený profil. Dermální výplň lze injikovat do kombinace nosu, brady a rtů, aby se zlepšil a vyvážil vztah mezi těmito 3 rysy obličeje a vytvořil mezi nimi přímku.

FEMINIZACE TVÁŘE

zobrazit více

Určité rysy obličeje jsou považovány za ženštější, jsou to např. plnější tváře a rty, užší brada a jemnější linie čelistí. Do těchto oblastí lze aplikovat dermální výplň, aby měl obličej celkově měkčí vzhled při zachování proporcí obličeje.
Balíček feminizace zahrnuje:
- 2ml výplně do tváří
- 2ml výplně do čelistí
- 1ml výplně do rtů
- 1ml výplně do brady

MASCULINIZACE TVÁŘE

zobrazit více

Mužská tvář má tendenci být více „vytesaná“. Širší čelist a hranatější brada jsou přitažlivější v rámci vnímání mužské krásy. Do těchto oblastí lze injektovat dermální výplně, které tyto oblasti vylepšují a tvarují a vytvářejí celkový hranatý tvar obličeje.
Balíček maskulinizace zahrnuje:
- 2ml výplň na líce
- 4ml výplň do čelistí
- 1ml výplň do brady

BROWLIFT

zobrazit více

Krásný tvar obočí zdůrazňuje krásu očí a díky němu vypadá tvář celkově vypadá mladší. V důsledku stárnutí a povadnutí pleti obočí „padá“ a s ním i horní víčko. Oči i tvář vypadají unaveně. Nejjednodušší a nejšetrnější je prosté zvednutí obočí speciálními dermálními nitěmi, které se zavádí injekčně. Další metodou je pozvednutí obočí nevstřebatelnými nitěmi z krátkého řezu ve vlasaté části hlavy. Nitě se zavedou tunelem v podkoží, zafixují k obočí a po vytažení obočí se zauzlí v pevné povázce vlasaté části hlavy. Jizvy jsou schované ve vlasaté části hlavy a jsou tedy v podstatě neviditelné. Tento výkon je vhodný v případě relativně pevné kůže čela bez, nebo jenom s jemnými vráskami, kůže se neredukuje. Další metodou je pozvednutí obočí aplikaci botulotoxinu, které dokáže řešit i asymetrii v této oblasti. Konečné výsledky můžete očekávat po 2 týdnech. Účinky postupně mizí během tří až čtyř měsíců

FOXY EYES

zobrazit více

Jde o trend - niťový lifting vnější strany obočí, kterým dosahujeme tzv. foxy eyes, nebo také kočičí oči.
Jde o omlazení a vypnutí pleti v oblasti očí bez chirurgického zásahu, které navíc dokáže oddálit potřebu blepharoplastiky (plastiky víček). Jde o okamžitý a nejdéle přetrvávající efekt za pomoci vstřebatelných materiálů. Ošetření se objede bez bolesti, bez skalpelu, jizev a s velmi krátkou dobou hojení.
Podobného, ale ne tak výrazného efektu lze dosáhnout aplikací botulotoxinu.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

BEAUTIFIKACE TVÁŘE

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací