MUDr. Sylvia Krajčová, MBA

Specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Kvalifikovaná lékařka, specialistka na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu.

Nyní pracuje jako anti-agingová specialistka na Klinice YES VISAGE.

  • Absolventka Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. V rámci programu Erasmus  studovala také na Lékařských fakultách Univerzity Malaga ve Španělsku, Univerzitě Marmara v Turecku a na Masarykově Univerzitě v Brně.

  • Certifikovaná odbornice na výkony v estetické medicíně a držitelka certifikátů pro aplikaci injekčních výplní, botulotoxinu, plazmaliftingu, použití kyseliny hyaluronové v rámci zákroků mikrojehličkování a mezoterapie, zpevňující mezonitě a niťový lifting Aptos.

  • První zkušenosti po studiích získala ve Fakultní nemocnici na Vinohradech v Praze a také na významných soukromých klinikách v Praze a na Slovensku. Mnoho významných zkušeností získala také v rámci zahraničních stáží v Izmiru (Turecko) a Indonézii.

    V rámci sebevzdělávání se aktivně účastní tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů, workshopů pro profesionály z oblasti anti-agingové estetické medicíny a korektivní dermatologie. Aktuálně se věnuje doktorandskému studijnímu programu v oboru Experimentální chirurgie na Karlově Univezitě v Praze.

    Je členkou České lékařské komory.

Specializace