Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Neinvazivní zpevnění a formování těla YES BodyCare

  • Nejmodernější neinvazivní remodelace těla bez chirurgie
  • Zpevňuje pokožku a modeluje a upravuje tvar těla 
  • Vysoká intenzita stimulace kolagenu a elastinu
  • Působí na tukové usazeniny
  • Viditelné výsledky
  • Individualizované programy
  • Bezbolestná procedura
  • Možnost každodenního ošetření pro rychlé výsledky

Problém ochablosti a procesu stárnutí pokožky, povislých kontur těla, problematických křivek a nadbytečných tukových ložisek řeší ošetření těla metodou YES Body Care. Jedná se o unikátní, inovativní a patentovanou kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu, který nemá obdoby. Ač je to ošetření neinvazivní, využívá moderních medicínských postupů, čímž získává na výrazně vyšší účinnosti oproti dostupným neinvazivním ošetřením na trhu.   

YES Body Care stimuluje pojivovou tkáň a pracuje s tukovou vrstvou díky kombinací trojnásobné mikrostimulace s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér. Diodový laser je schopen proniknout do tkáně a je vstřebáván tuky, čímž dochází k tepelným účinkům a změkčení tuku v adipocytech. LED světlo mění permeabilitu membrán tukových buněk a umožňuje přesun tuku ošetřeného laserem do intersticiálního prostoru. Výsledkem je vliv na formování postavy. Dosud technologie žádného jiného neinvazivního ošetření tohoto typu neobsahovala takovouto kombinaci a nedokázala dosáhnou až 21 600 mikrostimulací za minutu, což zajišťuje skutečně viditelnou regeneraci kůže a formovaní postavy ve smyslu jejího zpevnění a remodelace.

zobrazit více

Patentovaná kombinace 4 procesů v 1 ošetření: 

Vakuové mechanické působení s trojnásobnou stimulací

Vakuové mechanické působení na tkáně kombinované s frakcionovanou sací stimulací kůže díky inovativní patentované technologii Roboderm®. Tento výhradní patent umožňuje ztrojnásobit povrch stimulace oproti jakékoliv jiné neinvazivní technologii tohoto typu. 

Výsledkem je vyvolání pohybové aktivity fibroblastů, zvýšení průtoku krve a podpora regenerace buněk. Mechanické působení rovněž reguluje arteriální, venózní a lymfatický oběh a obnovuje drenáž buněk a nitrobuněčné tekutiny a vyvolává intenzivní detoxifikaci s antioxidačními účinky.

LED stimulace

LED světelné zdroje, kterými lze dosáhnout rychlou a cílenou léčbu specifických oblastí s tukem, které jsou odolné vůči úpravám stravování, životního stylu a cvičení. 

Výsledkem LED světelného zdroje je spolu s mechanickým působením další zlepšení obnovy buněk, protože stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Ještě větší zlepšení žilní mikrocirkulace, protože podporuje okysličování tkáně. Zlepšení lymfatické cirkulace, podpora drenáže. Hojení tkání, protože stimuluje syntézu kolagenu. Urychlení hojení zánětů, redukce edémů, tlumení bolesti a podpora lepšího okysličování tkáně. Další zvýšení produkce vláken pojivové tkáně a podpora elasticity pokožky.

Laserová lipolýza 

Další unikátností, které žádné jiné neinvazivní ošetření tohoto typu nemají, je využití laseru. Ten stimuluje redukci tukových buněk, protože aktivuje jejich přirozený metabolismus (lipolýzu). Umožňuje k mechanickému působení ještě rychlejší redukci celulitidy, protože aktivuje metabolismus buněk. Pomáhá zvyšovat pružnost a zpevňovat tělo působením na syntézu kolagenu. Podporuje také drenáž, protože stimuluje mikrocirkulaci.

Ošetření pokožky podpůrnými séry

Aplikace účinných a podpůrných sér pro formování postavy, redukci tukové tkáně a celulitidy a zlepšení kvality, hydratace a tonusu pokožky. 

Individualizované programy dle konzultace s terapeutkou kombinují tyto základní typy: 

Modelování siluety - působení na tvrdé usazeniny tuku a přirozené napínání pokožky. 

Ošetření těla - potlačení problematických oblastí těla, potlačení projevů celulitidy, redukce ukládání tuků, drenáž, zpevnění, zlepšení krevního oběhu, regenerace tkání, lifting.

Zpevnění pokožky - buněčná stimulace pro tvorbu kolagenu a elastinu, což dodává pokožce okamžitý zpevňující a zeštíhlující efekt. Velmi vhodné ošetření pro zpevnění pokožky po hubnutí.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Neinvazivní zpevnění a formování těla YES BodyCare

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací