Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

INFUZNÍ TERAPIE

  • prevence stárnutí, civilizačních chorob a negativního vlivu moderní doby
  • infuzní programy jsou lékaři připravené na míru na základě vyšetření
  • umí řešit fyzickou i psychickou únavu, bolest, ztrátu chuti na sex, výpadky paměti a mnoho dalších problémů
  • mnohem vyšší a pro tělo potřebné koncentrace, než lze docílit podáním ústy
  • vyšetření i infuze na jednom místě v komfortu soukromé kliniky

Pro správné fungování vašeho těla je zásadní zajistit stabilitu jeho vnitřního prostředí, neboť právě ta je jedním ze základních atributů života. Jedině tak budete odolnější vůči negativnímu vlivu moderní doby, jako je stres, fyzická i psychická zátěž, nejrůznější infekce, civilizační choroby, ale i předčasné stárnutí. Na udržení stability vnitřního prostředí vynakládá vaše tělo 40-50 % energie, získané řízenou oxidací živin. Ovšem s postupujícím věkem i vlivem vnějších faktorů klesá jeho přirozená schopnost udržet vnitřní prostředí v optimálním stavu.

Pomoci tělu lze jen cílenou a efektivní pomocí zvenku - infuzemi. Infuzní terapie umožňuje aplikovat farmakologicky účinné látky, jako například vitamíny, antioxidanty, kognitiva, minerály, včetně aplikace hormonálních prekursorů a dalších prospěšných látek, přímo do cévního řečiště. Tímto postupem odpadají omezení dané zažívacím traktem, tj. účinná látka je přítomna v oběhu pro tělo v dostatečné koncentraci a několikanásobně účinnější. Infuzní terapii sestaví individuálně na míru lékař.

Nejčastěji požadované problematiky:

Celkové povzbuzení a omlazení organismu

zobrazit více

Revitalizační infuze snižuje oxidační stres zvýšením antioxidantů a představuje tak přirozenou prevenci degenerativních a civilizačních onemocnění i předčasnému stárnutí organizmu. Obsahují celou řadu látek – vitamíny, antixodanty, stopové prvky, některé alkalické či přechodné kovy – např. chrom, mangan, železo, měď, zinek, selen, molybden, hořčík aj. Dále kyselinu panthotenovou i listovou a také malé dávky některých hormonů. Z vitamínů se jedná především o vitamín C, silný antioxidant, který je velmi důležitý, lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a jeho příjem v potravinách je v období vyšší zátěže nedostačující. Proto se s ostatními účinnými látkami ve správném poměru podává ve formě infuze. Individuálně podáváme i malé dávky některých hormonů (nadledvinek) včetně látek stimulujících nervové buňky k lepší kooperaci. Infuzní podání antioxidantů má bezprostřední efekt na únavu, psychické a somatické funkce.

Posílení imunity

zobrazit více

Silná imunita je v obraně nejen před nejrůznějšími infekcemi podstatná. Infuzní léčbou jsme schopni posílit nespecifickou část imunity – tj. jsme schopni v dostatečném množství a v reálném čase do oběhu dostat látky, které imunita a tvorba protilátek vyžaduje. Jestliže budete mít v pořádku imunitu, zvládnete snáz infekční onemocnění, zvládnete detoxikaci organizmu a uděláte maximum pro prevenci vzniku onkologických čí cévních onemocnění.

Únavový syndrom až vyhoření

zobrazit více

Únava v řádů dní je zpravidla běžnou reakcí na zvýšenou zátěž. Pokud však subjektivně vnímáme únavu déle než 6 měsíců, hovoříme o chronickém únavovém syndromu. Stav se projevuje zejména déletrvajícím snížením fyzické i psychické výkonnosti, poruchami spánku, zhoršením paměti a smyslových funkcí. Časté jsou též poruchy imunity a snížení syntézy určitých hormonů. Při chronické únavě klesá tvorba serotoninu (hormonu štěstí), což vede ke změně emočního ladění. Léčba vede nejen k léčbě únavy, ale i ke zlepšení spánku.

Ztráta chuti na sex a zábavu

zobrazit více

S dlouhodobějším stresem a přetížením, které vede k metabolickým změnám, jde ruku v ruce i nechuť k volnočasovým aktivitám a snížení chuti na sex. Léčba vede ke zlepšení spánku, chuti k volnočasovým aktivitám i sexu.

Dlouhodobé i nárazové bolesti

zobrazit více

Sedavý způsob života a nízká pohybová aktivita vedou k oslabení svalového korzetu a ke špatnému držení těla. Nevhodná pozice při sezení i dynamika páteře s následným drážděním nervových kořenů jsou příčinou bolestí a zablokování páteře, které dnes lze označit za civilizační fenomén. Forma první pomoci jsou analgetika pro odstranění bolesti a látky uvolňující svalové kontraktury. Analgetické a protiotokové infuze mají efekt u migrenozních záchvatů, po intoxikacích alkoholem či u celé řady obtíží spojených se svalovými či kloubními bolestmi např. u sportovců po velké zátěži.

Podpora paměti

zobrazit více

Zhoršení vštípivosti, špatná paměť, včetně asociačních funkcí mozku – kognice, kdy si člověk uvědomuje a poznává svět kolem sebe i sebe samého, jsou úzce spjaty se stoupajícím biologickým věkem. Může za to pokles počtu nervových buněk v mozku. Neuroprotektiva či neurodynamika zvyšují plasticitu nervových buněk, a ty pak spolu lépe komunikují. Neuroprotektivní infuze zahrnují dále látky pro zlepšení cévního zásobení mozku a pro zlepšení viskozity krve. V kombinaci s revitalizační infuzní sestavou a cílenou medikací lze dosáhnout skutečného anti-aging efektu. Dlouhodobé podávání neuroprotektivních látek je považováno za prevenci cévní i Alzheimerovy demence.

Detoxikace organismu

zobrazit více

Mimo volných kyslíkových radikálů může být organismus poškozován i hromaděním dalších metabolických produktů, zejména při poškození správné funkce jater. Detoxikační infuzní léčba zahrnuje cílené antioxidanty spolu s vitamíny a alkaloidy pro podporu jaterních funkcí a neutralizaci toxických dusíkatých molekul (amoniak). Infuzní léčba je pro detoxikační procesy zpravidla jedinou možností, látky pro detoxikaci jsou ve většině případů jinak obtížně vstřebatelné.

Vitamínové infuze

zobrazit více

Vitamín C je molekula s protektivním působením zejména na vazivovou tkáň a imunitu. Obvyklé dávky kolem 500–1000 mg denně jsou pro metabolické děje dostačující pouze za běžných podmínek. Za zátěžových situací (stres, infekce) je potřeba vitamínu C několikanásobně větší. Vysoké dávky vitamínu C však nelze přijímat formou tablet pro relativní toxicitu a omezené vstřebávání zažívacího traktu. Dávky řádově jednotek gramů lze podat pouze infuzní formou, kdy se vitamíny dostanou v požadovaném množství přímo do krevního řečiště. Vysoké dávky vitamínu C mají stěžejní význam pro aktivaci imunity. Při jejich opakovaném podávání se zmírňuje i protinádorové působení. Nejčastější infuze vitamínem C lze doplnit o další vitamíny, stopové prvky a revitalizační složky, které Vám lékař rád sestaví na míru.

Složení infuzí respektuje individuální odlišnosti vyplývající z vrozených dispozic i vlivů zevního prostředí. Infuzní léčba a prevence je pro každého klienta sestavena s ohledem na jeho zdravotní stav.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků.Konkrétní alternativy a možnosti terapie s vámi probere individuálně na míru náš tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

INFUZNÍ TERAPIE

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací