Infuzní terapie – manažerské a anti-agingové programy

  • prevence stárnutí a civilizačních chorob
  • řeší fyzické i psychické únavy, bolesti, ztrátu chuti na sex, výpadky paměti a mnoho dalších problémů
  • programy jsou připravené na míru na základě komplexního vyšetření
  • veškerý screening i následná infuzní terapie pod jednou střechou

Zabraňte zbytečnému stárnutí, vyhněte se civilizačním chorobám, zbavte se fyzické i psychické únavy, bolesti a mnoha dalších problémů. Infuzní programy připravené přesně na míru pro vás. Klinika YES VISAGE patří mezi ojedinělá pracoviště v České republice, kde mají klienti na základě vyšetření možnost zjistit svůj skutečný biologický věk a zároveň ho ovlivnit pomocí na míru sestavených programů. Stárnout začínáme v podstatě už kolem 30. roku, kdy se objevují již první známky degenerativních změn. Kolem čtyřicítky se projeví snížení našich výkonnostních rezerv, snižuje se psychická i fyzická výdrž. Nejvýraznějším mezníkem je období mezi 45 a 50 lety. Jenže právě v tomto věku jsme obvykle na vrcholu své pracovní kariéry, kterou často doprovází výchova teprve malých dětí, tak jak je to dnes trendem. Energie tedy nezbývá, ale naopak je třeba ji doplňovat. Co dělat, když třetí šálek kávy nezabírá a deficit denní energie násobí nekvalitní noční spánek?

Náplň a rozsah léčebně preventivní péče v jednotlivých typech manažerských a anti-agingových programů, které jsou zaměřené na prevenci civilizačních chorob a stárnutí, jsou dány stupněm zátěže, délkou a intenzitou stresu, existujícími chorobami a životosprávou. To vše totiž souvisí s teoriemi stárnutí.

zobrazit více

Všeobecně uznávaná radikálová teorie říká, že při jakékoliv zátěžové situaci vytvoříme určité množství reaktivních forem kyslíku. Ty jsou škodlivé a poškozují naše zdraví. A záleží na tom, kolik těchto reaktivních forem během života vytvoříme a jakou proti nim máme obranu.  Antioxidační ochranu jsme zčásti  zdědili  a tato část představuje  vrozenou dispozici k dlouhověkosti (antioxidační enzymy). Zbývající – získanou část lze ovlivnit životosprávou i léčebnými opatřeními. Cílem veškerých léčebných a preventivních opatření je vždy zvýšení antioxidační ochrany a snížení tvorby toxických kyslíkových molekul.  Uvedený poměr je označován jako oxidační stres a dle jeho výše lze predikovat biologický věk a stárnutí.

Na počátku programu se klient podrobí vstupnímu diagnostickému procesu. Důraz klademe především na specifická laboratorní vyšetření, která vycházejí z posledních poznatků medicíny proti stárnutí (tzv. AA medicíny). Tato  vyšetření  zahrnují  molekulární biologii a genetiku, charakterizují oxidační stres a mají prognostický význam.  Z lékařského hlediska je optimální absolvovat manažerský nebo anti-agingový program ve věku 35 let, a to i v případě, že člověk nemá zjevné zdravotní potíže. Komplexní vyšetření a následný program jsou však indikovány vždy, cítí-li se člověk více unaven, klesá-li jeho psychická a fyzická výkonnost,  ztrácí-li chuť k životu a na sex, zhoršují-li se jeho smyslové funkce, prostorová představivost apod. Závěrem diagnostického procesu je individuální návrh na kompenzační léčbu nebo revitalizační program.

Klient pak absolvuje infuzní léčbu, která dokáže snížit biologický věk, zpomalit projevy stárnutí,  snížit psychickou a fyzickou únavu, zvýšit výkonnost, ale i smyslové funkce.  Klinika YES VISAGE pro své klienty nabízí infuzní terapie v na míru sestavených programech, které jsou zaměřené například na regeneraci a zpomalení stárnutí organismu a související dílčí problémy - nedostatek vitamínů, léčbu bolesti páteře, hydrataci a mineralizaci organismu, jaterní regeneraci, okysličení organismu, kognitivní deficit (problémy s pamětí), tinnitus (pískání v uších), rozšíření cév a další.

Všechny programy určí lékař na základě vstupního vyšetření, přičemž některé infúze vyžadují jen chvilkovou hospitalizaci klienta. Diagnostika a návrh na léčbu již existujících poruch jsou v programu samozřejmostí. Dobrý vzhled a dobrý zdravotní stav jsou podmínkou společenského úspěchu. Nedopusťte, aby vás na cestě k vašim cílům zradilo interní zdraví…

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

Infuzní terapie – manažerské a anti-agingové programy

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací