Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie

  • Posiluje vlasy a jejich pevnost a růst
  • Zlepšuje kvalitu vlasů
  • Revitalizuje
  • Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetření
  • Vhodné pro muže i ženy

Je mnoho lepších či horších šampónů a přípravku pro lepší kvalitu vlasů, ale všechny fungují pouze povrchově. Pro pevnější, lesklejší a bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají již existuje účinné řešení. Je jim speciální vlasová mezoterapie, která vlasy skutečně posílí od samého „kořínku“.

Principem je speciální aplikace výživného roztoku s obsahem kmenových buněk do vlasové části hlavy. Tento roztok s unikátním posilujícím složením a výtažky z kmenových buněk obsahuje růstové faktory, které dokážou stimulovat cirkulaci, revitalizovat vlasové váčky a zlepšit stav vlasové pokožky. Zastavuje tak nadměrné vypadávání a lámání a obnovuje růstu vlasů. Pro ještě zvýšenou účinnost lze toto sérum aplikovat společně s vaší vlastní plazmou získanou z krve.

zobrazit více

Příčiny lámání a vypadávání vlasů

Vlasová papila, která vlas zásobuje živinami, citlivě reaguje na každou změnu. Při nedostatku určitých vitamínů a minerálních látek vlasy slábnou, lámou se a vypadávají. Vlasy mohou řídnout i následkem hormonální nerovnováhy, vlivem některých nemocí, stresu, opakovaných chemických zásahů, atd.

Pro koho je vlasová mezoterapie vhodná?

Tato metoda účinně regeneruje kožní buňky a vlasové folikuly. Je vhodná pro ty, kdo se snaží řešit nadměrné vypadávání vlasů či alopecii (plešatost) nebo lámání či nedostatečnou kvalitu vlasů ať už z jakékoliv zmíněné příčiny. Je vhodná po muže i ženy.

Průběh procedury a výsledky

Jak to funguje?

Do vlasové části pokožky hlavy se aplikuje mikrojehličkami speciální roztok, který obsahuje léčivé roztoky s obsahem komplexu minerálů, peptidů, růstových faktorů a stopových prvků a výtažek z kmenových buněk. To vše může být zároveň obohaceno a vlastní plazmu pro ještě zvýšenou účinnost. Díky aplikaci tohoto speciálního koktejlu účinných látek dochází k revitalizaci vlasových váčků a buněk, je dodávána výživa vlasovým kořínkům, zlepšuje se stav pokožky hlavy a stimuluje se cirkulace krve. Zároveň přípravek zabraňuje vzniku enzymu, který způsobuje ztrátu vlasů a stimuluje migraci a poliferaci (množení) vlasových buněk, jež způsobuje růst nových vlasů. Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.

zobrazit více

Složení

Kmenové buňky a biomimetické peptidy, které revitalizují stávající vlasy a podporují tvorbu nových vlasů, komplex vitamínů, které mají příznivé účinky pro revitalizaci pokožky a vlasových váčků, aminokyseliny napomáhající vytvářet vlasový váček, minerály chránící pokožku před nepříznivými vlivy a napomáhající vstřebat výživu, koenzymy revitalizující vlasové kořínky, nukleové kyseliny blokující účinky stresu a dalších nepříznivých vlivů, redukční činidla napomáhající tvorbě kolagenu ve vlasech, pročištění pokožky hlavy, kyselina hyaluronová a složky zlepšující mikrocirkulaci, hydrataci a regeneraci a další účinné látky dle individuálních potřeb a rozsahu problému. To vše může být obohaceno o získanou vlastní plazmu, která zvyšuje účinnost všech těchto složek pomocí účinných látek tělu vlastních.

Jak dlouho procedura trvá?

Ošetření trvá od 30 do 60 minut .

Kdy je patrný výsledek?

Po aplikaci získají vlasové folikuly dokonalou výživu, dojde k jejich posílení a revitalizaci. Nejprve se zastaví nadměrné vypadávání vlasů, zlepšení vlasové pokožky, poté dojde k postupnému zlepšení kvality vlasů, zahušťování vlasového porostu a u značné části klientů i k růstu vlasů i v místě lysin. Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob léčby. Pro dlouhodobost účinku je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.

Objednat nezávaznou konzultaci

Vlasová mezoterapie

Průběh procedury a výsledky

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací