MUDr. Barbora Veselá

Specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Uznávaná a kvalifikovaná lékařka dermatologie a odborník korektivní, estetické a anti-agingové medicíny.

Je členkou České akademie dermatovenerologie, České lékařské společnosti Jana Evangelista Purkyně, České lékařské komory a International Dermoscopy Society.

V současné době pracuje jako lékařka dermatologie na Klinice YES VISAGE.

  • Vystudovala všeobecné lékařství na Masarykově Univerzitě v Brně

  • Je certifikovaným odborníkem s plným rozsahem služeb a portfoliem výkonů jako aplikace injekčních dermálních výplní, mezoterapií, plazmaterapií, výkonů chemického peelingu, injekčních lipolýz a práce s lasery.

    Získala mnoho certifikátů v oboru estetické medicíny, pravidelně se účastní sympozií, workshopů, kongresů a akcí v oblasti dermatovenerologie a korektivní dermatologie u nás i v zahraničí.

  • První zkušenosti získala na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Brno, kde se nejvíce věnovala vyšetřování pigmentových névů – digitální dermatoskopii, dermatonkologii, kožní dermatochirurgii, odstraňování znamének, zhoubných i nezhoubných kožních nádorů. Po atestaci z dermatovenerologie nadále pracovala na Dermatovenerologickém oddělení FN Brno. Další zkušenosti shromáždila na významných českých dermatovenerologických a soukromých klinikách a na ambulanci estetické dermatologie.

    Zabývá se také publikační činností a aktivně přispívá do odborných časopisů z oblasti dermatologie a dermatonkologie.

Specializace