Omlazení vlastní plazmou

Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou, je velice účinná a oblíbená metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky.

Přehled zákroku

Dopřejte si omlazení zcela přirozenou cestou pomocí vlastní plazmy. Vhodné pro váš obličej, kruhy pod očima, krk a šíji, dekolt i hřbety rukou. Klinika YES VISAGE nabízí kromě čisté plazmy také revoluční obohacenou plazmu o tělu vlastní kyselinu hyaluronovou pro ještě intenzivnější účinky.

 

Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou, je velice účinná a oblíbená metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť, ale kromě omlazení má významné využití také k regeneraci jizev a léčivých účinků na pokožku po různých zákrocích.

Tajemstvím mládí Plazmaliftingu je naše vlastní krev, respektive její část – krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Tělo tak začne samo pracovat v „režimu mladého těla“.

Klinika YES VISAGE nabízí kromě ošetření čistou plazmou také speciální novinku, která spojuje dva léčebné koncepty do jednoho za účelem dosažení přirozených výsledků. Autologní plazma bohatá na krevní destičky v kombinaci s tělu vlastní kyselinou hyaluronovou. Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci v jednom kroku. Zvyšuje tvorbu kolagenu, zlepšuje pružnost, odstín a sílu pokožky. Omlazení a zkvalitnění pleti tak probíhá zcela přirozenou cestou.

Hlavní výhodou omlazení vlastní plazmou neboli Plazmaliftingu je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie. Plazmalifting nemá žádné vedlejší účinky. Jde o naprosto tělu přirozený proces, kdy Plazmalifting je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy hojení těla samotného.

 

  • Účinně regeneruje kožní buňky.
  • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť.
  • Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika. Žádné umělé látky a materiály.
  • Provádí se v znecitlivění, je bezbolestná.
Derma
Zdena Studenková – Plazmalitfing (omlazení rukou) na Klinice YES VISAGE

Popis zákroku

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.