Zvětšení rtů výplněmi

Klinika YES VISAGE nabízí gelové výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou. Jeden z nejžádanějších estetických výkonů!

Přehled zákroku

Trápí vás úzké rty, asymetrie či pokleslé koutky? Kvalitní výplně dokáží dodat vašim rtům žádaný objem a plný tvar.

Klinika YES VISAGE nabízí nejkvalitnější výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou renomovaných výrobců. Tento způsob vyhlazení vrásek v okolí úst a modelace a zvětšení rtů patří mezi nechirurgické metody s okamžitým efektem a minimální zátěží pro klienta.

Díky výplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí. Efekt tohoto zákroku je okamžitý a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení. Výplně kyseliny hyaluronové se tak hodí k odstranění vrásek v okolí úst, ale i k vytvoření plnějších rtů, zvýraznění jejich objemu, případně modelaci nesouměrných rtů.

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.