MUDr. Drahomíra Jarošíková

Specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Uznávaná lékařka s velkou zkušeností v oboru dermatovenerologie a dermatoonkologie.

V rámci estetické medicíny je odborníkem a certifikovaným specialistou na komplexní ošetření obličeje, krku dekoltu a rukou s využitím moderních metod pro aplikaci botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové a využití plazmy, niťových liftingů, ošetření chemickým peelingem, mezoterapie a dalších miniinvazivních a neinvazivních metod v estetické medicíně.

 

  • Absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze

  • Je certifikovanou odbornicí v aplikaci injekčních výplňových materiálů, plazmaterapií a v oboru korektivní dermatologie.

  • Po studiích působila na Dermatovenerologické klinice, nyní oddělení Fakultní nemocnice Brno, v ambulantním provozu. Nejvíce pak v dermatoonkologické poradně, kde je hlavní náplní dermatoskopie a jiné optické zobrazovací metody, a kožní chirurgie je zaměřená na zákroky z estetické indikace, zejména jde o chirurgii kožních nádorů zhoubných i nezhoubných. Je také absolventkou mnoha kurzů a stáží, mezi něž patří například praktikum v kožní chirurgii, odborná stáž v dermatochirurgii a základech plastické chirurgie, kurz dermatoskopie pro praxi.

    K jejím zahraničním zkušenostem patří mezinárodní kurz Short Course on Dermoscopy v rakouském Štýrském Hradci. Pravidelně se aktivně i pasivně účastní národní konference s tématy dermatovenerologie a korektivní dermatologie, a konferencí EADV v rámci evropských zemí.

Specializace