MUDr. Karel Ploc

Plastický chirurg

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg a člen České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Věnuje se celému spektru plastických a estetických operací, jako jsou plastické operace prsu, abdominoplastiky, facelifting, necklift, fastlift, plastické operace víček, odstávajících boltců, operace obličeje a krku, operace nosu. Dále se zabývá odsáváním tuků (liposukce), vyplňováním rtů a vrásek, aplikací botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Do jeho portfolia patří také odstraňování pigmentových névů či korekce jizev.

  • Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a poté atestoval z oboru Plastické a estetické chirurgie.

  • Kariéru lékaře začal na chirurgickém oddělení v Nemocnici v Hranicích na Moravě. V současnosti zde pracuje jako primář na oddělení plastické a estetické chirurgie. Kromě všeobecné plastické chirurgie se zabývá také chirurgií ruky a rekonstrukční chirurgií.

    Své praktické dovednosti získával také na domácích i mezinárodních stážích a workshopech a v rámci pravidelného sebevzdělávání se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie.

    Věnuje se také přednáškové a publikační činnosti v oboru chirurgie a plastické chirurgie.

    V současné době je členem týmu Kliniky YES VISAGE, kde působí jako zkušený plastický chirurg.