Plastická operace uší

Klinika YES VISAGE provádí jak moderní otoplastiku, která řeší odstáté boltce a všechny modifikace, tak korekce ušních lalůčků.

Přehled zákroku

Trápí vás odstáté uši nebo tvar ušních lalůčků? Dopřejte si konečně sebevědomí po odstranění handicapu, který vás trápí i několik let.

Plastika uší neboli otoplastika je operace odstátých nebo deformovaných ušních boltců. Tato vada může být jednostranná i kombinovaná s různým tvarem a velikostí boltců. 

Na klinice YES VISAGE Vám zkušený chirurg pomůže napravit i neúměrnou velikost ušního boltce jako celku, jednotlivých částí, stejně tak jako boltce s výraznými záhyby a vráskami nebo boltce natažené. Může také vymodelovat ušní boltce nové, tam kde chybí vlivem vrozených vad nebo následkem zranění.

 

  • Operace je prováděna většinou pouze v lokální anestezii
  • Celá operace trvá 1-1,5 hodiny a provádí se v lokální anestezii.
  • Po celou dobu operace se pracuje pouze v zadní části ucha, řez je veden v záhybu za ušním boltcem, takže jsou výsledné jizvy navždy skryty za boltcem, velmi nenápadné a nejsou vidět.
  • Operace má i významný psychologický význam.

Popis zákroku

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.