Plastika očních víček

Dopřejte si mladší a odpočatý vzhled od specialistů na víčka.

Operace očních víček neboli blepharoplastika je ideálním řešením pro ty, které trápí padající víčka, převislá kůže nebo tukové výhřezy.

Přehled zákroku

Dopřejte si mladší a odpočatý vzhled od specialistů na víčka.

Trápí vás unavené až schované oči? Převislá víčka kvůli kterým špatně vidíte? Nebo se nemůžete nalíčit, protože se oční stíny a řasenka zkrátka obtiskávají? Anebo máte váčky až pytle pod očima?

Všechno má řešení. Plastika očních víček.

Oblast očí je citlivá a klienti často přichází s obavami. Proto si stojíme za tím, že i když se plastika víček může někomu jevit jako jednoduchý zákrok, pro krásný a hlavně bezpečný výsledek by se jí vždy měl věnovat profesionál, který se plastikou víček zabývá denně a má nejen mnohaletou praxi, ale také zná moderní techniky výkonu a pooperační péče. 

 
  • Zákrok je pouze ambulantní a časově nenáročný 
  • Při odstranění kožních přebytků dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány
  • Veškeré korekce provádíme s plným respektem k přirozené anatomii funkcí a fyziologii očních víček, očí a přídatných slzných orgánů. 
  • Disponujeme nejmodernějšími přístroji, technologií a individuálním způsobem předoperační i pooperační léčby.
Plastika obličej
MUDr. Andrea Musilová o operaci očních víček

Popis zákroku

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.