Abdominoplastika – Plastika břicha

Plastika břicha je operace, která umožňuje obnovení plochého a pevného bříška. Efektivně odstraní přebytečný tuk, povislou kůži, strie a zpevní břišní svaly.

Přehled zákroku

Klinika YES VISAGE nabízí a provádí plné spektrum moderní plastiky břicha v závislosti na anatomii klienta a rozsahu problematické oblasti.

Abdominoplastika

Abdominoplastika je operační výkon, který vede ke zploštění břicha, odstranění přebytečného tuku, kůže a zpevnění svalů břišní stěny.

Miniabdominoplastika

Miniabdominoplastika je poloviční verzí plastické operace břicha (abdominoplastiky), protože se jedná pouze o chirurgickou korekci oblasti podbřišku nebo nadbřišku, kdy hranicí je oblast pupku. Je řešením u žen, které mají povolenou břišní stěnu kvůli opakovaným porodům, nebo u klientů po výrazném zhubnutí, kdy kromě tuku je problémem ještě i převis kůže.

Lipoabdominoplastika

Lipoabdominoplastika v sobě kombinuje abdominoplastiku (případně miniabdominoplastiku) s liposukcí. Používá se v případech, kdy je třeba kůži nejen vypnout a odstranit nadbytek kožní stěny – včetně možné úpravy břišních svalů, ale i redukovat podkožní tukovou tkáň.

  • Opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti.
  • Navíc lze zpevnit a upravit rozestoupené a povolené břišní svaly.
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí.
  • Zákroky vždy prováděny a garantovány odborníky s dlouholetou praxí.
Hubnutí
MUDr. Jozef Fedeleš o abdominoplastice pro Dámsky Klub

Popis zákroku

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.