MUDr. Michal Hošek

Plastický chirurg

Je zkušený atestovaný plastický chirurg. Věnuje se vybranému spektru plastických a estetických operací, jako jsou plastické operace prsou, abdominoplastiky, liposukce, labioplastiky či plastické operace víček a uší. Věnuje se také onkochirurgii nádorů kůže a prsou, chirurgii ruky a řešení jizev. Do jeho portfolia patří také zákroky z oboru estetické dermatologie.

Je členem profesních organizací: Česká lékařská komora, Česká společnost plastické chirurgie a Společnosti estetické plastické chirurgie.

V současné době je členem týmu Kliniky YES VISAGE, kde působí jako zkušený plastický chirurg.

  • Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a poté atestoval z oboru chirurgie a plastické chirurgie.

  • Kariéru lékaře začal na chirurgickém oddělení Oblastní nemocnice v Jičíně. Od roku 2008 pak získával další zkušenosti na Oddělení plastické a estetické chirurgie v Pardubické krajské nemocnici. Od roku 2014 pracuje na oddělení plastické a estetické chirurgie na významných českých klinikách.

    Své dovednosti získával také na mnoha stážích, například na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny v Brně, na Klinice popáleninové medicíny a Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, či v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou.

    Pravidelně se účastní i zahraničních seminářů a workshopů, např. v Nice ve Francii, Ankaranu ve Slovinsku, či v německém Frankfurtu. V rámci sebevzdělávání pravidelně navštěvuje i specializované kurzy a vědecké kongresy.

Specializace