MUDr. Tereza Gabryšová

Specialista na estetickou dermatologii

Velmi zkušená a uznávaná lékařka dermatologie a odborník korektivní, estetické a anti-agingové medicíny s mnohaletou praxí v oboru. Je certifikovaným odborníkem s plným rozsahem služeb a portfoliem výkonů jako aplikace injekčních dermálních výplní, aplikace mezonití a niťových liftingů, mezoterapií, plazmaterapií, výkonů chemického peelingu, injekčních lipolýz a práce s lasery.

  • Atestovala z dermatovenerologie, prošla odbornými stážemi na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, v nemocnici na Bulovce a bohatou odbornou praxí ve významných pražských soukromých klinikách. Získala také licence pro výkon soukromé lékařské praxe, pro výkon funkce lektor v lékařské praxi, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru dermatovenerologie.

  • Stala se držitelkou diplomů celoživotního vzdělávání lékařů a pravidelně se účastní sympozií, workshopů a kongresů akcí v oblasti dermatovenerologie i korektivní dermatologie v Česku i v zahraničí. V zahraničí působila dlouhodobě na stážích také v Chorvatsku, Bulharsku a Jihoafrické republice.

    Je členkou České dermatovenerologické společnosti JEP, Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii a Společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP.

  • Působila také jako konzultantka pro dermokosmetické společnosti a zančky jako RoC, Vichy, La Roche Possay a školitelka aplikace výplní kyselinou hyaluronovou Renofill, firmy Renophase a Teosyal.

    V současné době pracuje jako lékařka dermatologie na Klinice YES VISAGE.

Specializace