CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Facelift

 • Řeší projevy stárnutí, povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů
 • Trvalý výsledek ve smyslu oddálení projevů stárnutí
 • Moderní facelift, který již nevyžaduje náročnou rekonvalescenci
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.


Klinika YES VISAGE nabízí a provádí plné spektrum moderní plastiky obličeje v závislosti na anatomii a stupni stáří klienta
Typy Faceliftu:
Facelift je plastická operace obličeje, která řeší problematiku projevů stárnutí, především povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Lifting obličeje dnes patří mezi nejvyhledávanější zákroky. Protože jsou projevy stárnutí zcela individuální, je oblíben u všech věkových skupin, žen i mužů, nejčastěji však mezi třiceti a padesáti roky. Neustále se vyvíjející a zlepšující se metody umožňují problematiku předčasného stárnutí obličeje a všechny modifikace řešit téměř bezbolestně a diskrétně.

Díky zručnosti zkušeného operatéra a vhodně zvolenému typu operace se můžete těšit na dramatické omlazení vašeho obličeje, které navíc oddálí další projevy stárnutí o několik let a pomůže vám cítit se opět skvěle.

Změny v obličeji způsobené stárnutím se nevyskytují najednou, ale vyvíjejí se pomalu a zahrnují různé oblasti v obličeji v různých fázích. Vlivem stárnutí dochází k úbytku elasticinu v kůži, ta poklesá, ztrácí svoji pevnost, pružnost a tvoří se její přebytky hlavně kolem dolních čelistí, brady a koutků úst. Gravitace napomáhá těmto změnám a vede k unavenému vzhledu, přesto, že se klient tak necítí. V současné době již není nutné čekat, až se na obličeji podepíší nevratné změny stárnutí. Plastika obličeje facelift nezastaví proces stárnutí, ale dokáže jeho projevy oddálit o několik let. Konečný výsledek je vždy lepší, pokud se zákrok provádí v mladším věku. Jak obecně populace stárne, stále více mužů i žen zažívá výhody faceliftingu, neboť je mnoho starších jedinců, kteří i nadále pracují a těší se dobrému zdraví, a právě oni chtějí vypadat dobře. Tímto způsobem se mohou cítit lépe.

Facelifting je určen pro zlepšení různých oblastí obličeje. Volná, povislá kůže a svalové záhyby na obličeji a krku, které jsou důsledkem stárnutí, to vše facelifting řeší. Facelifting se provádí v několika variantách v závislosti na anatomii a stupni stárnutí u jednotlivých klientů. Vždy záleží na kvalitě kůže, podkoží a množství podkožního tuku. Kůže, svaly a tuková tkáň v oblasti obličeje a krku se zvednou, čímž docílíme obnovení mladistvého vzhledu. Pomocí vytažení hlubších vrstev pod kůží (tzv. SMAS-lift) dosáhneme lepšího vypnutí kůže a především trvalejšího výsledku. Řezy se mohou mírně lišit od pacienta k pacientovi s cílem co nejlépe napravit nejvýznamnější deformity. Po zhojení je výsledná jizva pouze nepatrná, viditelná pouze v oblasti záhybů spánku nebo za ušním boltcem podle typu řezu.

Tato plastická operace obličeje (face-lift) se provádí v kombinaci místního znecitlivění s celkovou anestezií, trvá kolem 2 hodin, kdy obvykle postačuje jednodenní, maximálně dvoudenní hospitalizace.

Plastická operace obličeje facelift neřeší všechny známky viditelného stárnutí. Zvedá povadající části obličeje vlivem gravitace a to především jeho dolní třetinu. Běžně jsou proto s faceliftingem spojeny další zákroky jako korekce či plastická operace očních víček, váčky pod očima, lifting čela, midface lifting, odstranění a liposukce podbradku a jiné. Stejně tak vrásky samotné, které vznikají vlivem činnosti mimických svalů a není možné je plastickou operací všechny trvale odstranit. Také jemné kolmé vrásky na horním a dolním rtu a vrásky čela, stejně jako jemné vrásky tato operace příliš neovlivní. Vrásky dokáže účinně redukovat a odstranit bez nutnosti plastické operace a jakékoliv rekonvalescence zásah zkušeného lékaře estetické dermatologie.

Každý, kdo plastiku obličeje zvažuje, se zajímá, jak velké zlepšení má očekávat. Výše zlepšení závisí na stupni stáří pokožky obličeje a klientově genetické predispozici. Výsledkem však bývá dramatické zlepšením stavu a odstranění "unaveného" výrazu.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. 

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Videa zákroku

Recenze služby:Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close