Dermatologie ·

2 minuty čtení

·

16. 5. 2022

Vysněná krása: S novými prsy se vrátilo sebevědomí

Naše klinika se stala hrdým partnerem pořadu TV PRIMA Vysněná krása. V osmi dílech tak naši specialisté velkou měrou přispěli k tomu, aby se účastníci díky vysněným estetickým zákrokům zbavili trápení a mindráků a s novým vzhledem mohli vykročit do nového, lepšího života.

 

V dalším díle se za svou vysněnou krásou vydala třiatřicetiletá maminka tří dětí Kristýna Deme. Kristýna nikdy nebyla vdaná. Všechny tři děti má s bývalým partnerem. Vztah jim bohužel nevydržel a rozešli se. Nepomohlo ani to, že si dali novou šanci… Na mladé mamince se tři těhotenství a kojení tří dětí podepsalo – výrazně se jí zmenšila prsa a utrpělo i její ženské sebevědomí. A tak se přihlásila do Vysněné krásy.

 

 

Mladá maminka na operaci vyrazila do Bratislavy, kde se jí ujala paní doktorka Barbora Brezová. Ta má, stejně jako Kristýna, také tři děti, a tak přesně rozuměla tomu, co Kristýna prožívá. Dohodly se spolu na přirozeném zvětšení, které bude korespondovat s její štíhlou dívčí postavou, a přesto dodá dostatečný objem.

 

 

V pooperační péči Kristýně pomohla sestra s maminkou, je totiž náročnější na rekonvalescenci, pokud vás čeká péče o tři malé děti, a především jejich zvedání. Pohyby, při niž by Kristýna namáhala prsní svaly, měla totiž zakázané. Naštěstí se vše dozvěděla předem na konzultaci, a tak bylo o dětičky dobře postaráno.

 

 

A operace prsou nebyla jediným jejím zkrášlením. U paní doktorky Paduchová Kristýna absolvovala laserové ošetření pleti, které jí pomohlo jak s pigmentovými skvrnami, tak s celkovým oživením a zpevněním pleti. Omlazení navíc podpořil plazmalifting, tedy ošetření vlastní plazmou, o nosoretní vrásky se postaraly výplně s kyselinou hyaluronovou a vrásky mračivky na čele se vyhladily díky správně aplikovaným injekcím krásy.

 

Pro Kristýnu byla ale ze všeho nejdůležitější prsa. A když je konečně měla, začalo se jí vracet ztracené sebevědomí. Najednou se nestyděla jít si vybrat podprsenku a klidně i plavky. A také si užila návštěvu bazénu, kde mohla své křivky vystavit.

 

 

Kristýna se dočkala všeho, po čem tolik toužila. Má vysněný plný dekolt, zářivou pleť bez vrásek, a hlavně se jí do života vrátila radost a spokojenost. Nově nabyté sebevědomí je vidět už zdálky. A na tom se shodli všichni, kdo Kristýnu za její vysněnou krásou podporovali. Otevřela se a přestala se bát mluvit o svých pocitech. A to jí další život udělá mnohem jednodušší.

 

Na cestu za jejich vysněnou krásou a další proměny účastnic pořadu se můžete podívat ZDE

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.