Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Bodyscreening

Body Screening

Tělesnému složení je důležité porozumět. Hubněte zdravě!

Dieta sama osobě může vést ke ztrátě vody a svaloviny (tyto hodnoty jsou zásadní pro zdravou funkci těla). InBody dovoluje klientovi monitorovat a analyzovat snižování hmotnosti, závislé na ztrátě tuku. Hlídejte dráhu celkové ztráty na hmotnosti, ale také tělesné složení a ideální typ postavy.

INBODY 170 poskytuje bohaté výsledky na tisknutém lístku.

Osobní informace

Uživatelské ID, pohlaví, věk, výšku, váhu, zkouškové datum a čas jsou zobrazený zde.

Analýza složení těla

Tato část uvádí přesnou analýzu tělesné kompozice se standardním doporučením hodnot celkové hmotnosti těla (Weight), hmotnost kosterního svalstva (Muscle), tělesného tuku (Fat), celkové vody v těle (TBW) a čisté hmotnosti bez tuku (FFM). Můžete tak porovnat naměřené hodnoty s doporučenými hodnotami a také si můžete spočítat poměr tuků a svalů.

zobrazit více

Diagnóza obezity

Ukazuje obezitu podle známých, ale již ne tak přesných parametrů. Index tělesné hmotnosti (BMI) je sice obecně známý ukazatel, který ale pouze porovnává celkovou váhu a výšku měřené osoby. Procento tuku v těle (PBF) je lepší ukazatel pro diagnózu obezity, ale pokud osoba zhubne v pase i bocích, tak se poměr nezmění. Mnohem důležitější je oblast vnitřního tuku více než 10 bodů, je známa jako abdominální obezita (obezita v oblasti břicha). Poslední hodnota ukazuje stupeň bazálního metabolizmu (BMR) což je minimální energie, potřebná pro zachování životních funkcí, v klidovém stavu. Je to velice důležitá hodnota jak pro léčbu obezity, tak pro tvorbu a udržení svalové hmoty. Ani při velké redukci hmotnosti by neměla denní dávka energie klesnout pod hranici minimální kalorické potřeby (BMR). 1 kilokalorie = 4,185 kilojoulů.

Segmentální rozložení bez tukové hmoty

Ukazuje vyváženost celého těla (Segmental Lean) a popřípadě odhaluje disbalance postavy. Netuková tkáň v segmentech ukazuje, jak dobře je vyvážená vaše levá a pravá polovina těla a také v jakém poměru je horní a dolní polovina těla. Zkontrolujte si tedy rovnováhu těla mez horními končetinami (Arm) a dolními končetinami (Leg) a stejně tak mezi levou stranou (Left) a pravou stranou (Right) těla. Největší množství bez tukové hmoty bývá na trupu (Trunk). V případě potřeby si zvolíme vhodnou fyzickou aktivitu.

Co dále najdete na IN BODY lístku?

Segmentální rozložení tukové hmoty

Nám ukazuje rozdělení tělesného tuku na horních (Arm), dolních (Leg) končetinách a trupu (Trunk). Můžete si tak zkontrolovat a potom různým cvičením upravovat hmotnost tuku v každém segmentu svého těla. Sledujte každou tuto hodnotu v procentech tělesného tuku a zkuste toto procento udržet v „normálním“ rozsahu.

Kontrola kosterního svalstva a tuků

Nám předkládá návrh na možnou změnu váhy, nebo ne, pokud jsou hodnoty ideální. Na základě individuálního složení těla a poměru svalů a tuků doporučuje přístroj InBody170 snížení nebo zvýšení množství tuku (Fat) a také zvýšení množství svalů (Muscle), protože snížení množství kosterního svalstva přístroj InBody170 nikdy nedoporučuje. Proto je někdy toto hodnocení zásadně odlišné od doporučení BMI a % tuku a vychází ze skutečné potřeby a poměrů naměřených hodnot. Čím máme víc svalů, tím můžeme mít větší hmotnost těla a přitom nemusíme tuto hmotnost snižovat.

zobrazit více

Zhodnocení kondice

Na základě celé analýzy a především na základě poměrů svalů a tuků měřené osoby nám InBody170 zhodnotí stav kondice (Fitness Score). Tento údaj především motivuje k další analýze na přístroj InBody170 pro srovnání postupných výsledků zhodnocení kondice v období formování postavy, nebo redukci hmotnosti. Aktivní sportovci dosahují hodnoty kolem 100 bodů a více, zatím co obézní a svalově slabí klienti mají méně než 70 bodů.

Předchozí údaje o složení těla

Zde je možno vidět datum (Date), ve kterých byla měřena celková váha (Weight), kosterní svalstvo (Muscle) a tuková hmota (Fat). Vložením svého identifikačního čísla může analyzovaná osoba vidět výstupy několika předchozích měření.

Impedance

Nám potvrzuje přesnot testu, tak jak je ukázaná hodnotami v segmentech při různých frekvencích. Přístroj InBody170 používá technologii DSM-BIA, která garantuje přesnost ukazatele impedance. Tyto údaje slouží k technickému ověření stavu přístroje a jeho příslušenství. Díky těmto frekvencím a technologii DSM-BIA dokáže InBody170 poskytnout velké množství přesných údajů o analyzované osobě.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Body Screening
Co dále najdete na IN BODY lístku?

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací