Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Plazmalifting

Omlazení vlastní plazmou

  • Účinně regeneruje kožní buňky
  • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
  • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
  • Prevence a oddálení stárnutí
  • Prováděno z vlastní krve před zraky klienta
  • Žádné umělé látky a materiály
  • Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika
  • Provádí se v znecitlivění, je bezbolestná
  • Vhodné pro obličej, kruhy pod očima, krk a šíji, dekolt i hřbetu rukou
  • Klinika YES VISAGE nabízí kromě čisté plazmy také revoluční obohacenou plazmu o tělu vlastní kyselinu hyaluronovou pro ještě intenzivnější účinky.

Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou, je velice účinná a oblíbená metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť, ale kromě omlazení má významné využití také k regeneraci jizev a léčivých účinků na pokožku po různých zákrocích.

Tajemstvím mládí Plazmaliftingu je naše vlastní krev, respektive její část - krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Tělo tak začne samo pracovat v „režimu mladého těla“.

Klinika YES VISAGE nabízí kromě ošetření čistou plazmou také speciální novinku, která spojuje dva léčebné koncepty do jednoho za účelem dosažení přirozených výsledků. Autologní plazma bohatá na krevní destičky v kombinaci s tělu vlastní kyselinou hyaluronovou. Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci v jednom kroku. Zvyšuje tvorbu kolagenu, zlepšuje pružnost, odstín a sílu pokožky. Omlazení a zkvalitnění pleti tak probíhá zcela přirozenou cestou.

Hlavní výhodou omlazení vlastní plazmou neboli Plazmaliftingu je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie. Plazmalifting nemá žádné vedlejší účinky. Jde o naprosto tělu přirozený proces, kdy Plazmalifting je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy hojení těla samotného.


Co vše potřebujete vědět

Jak ošetření probíhá?

Při omlazení obličeje plazmou neboli Plazmaliftingu se jedná o jednu z nejprogresivnějších metod, která využívá tzv. PRP - plazmy bohaté na trombocyty. Jedná se vlastně v podstatě o darování krve, ale pro sebe. Klientovi lékař odebere určité malé množství krve, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a ihned před zraky klienta je ve speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve. Výslednou látku (PRP) použije lékař při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál, tedy jeho původnímu dárci. Zákrok jako takový je v tomto případě bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická znecitlivující mast.

Co je plazma?

Plazma je složka, obsažená z 55 % ve vaší krvi. Plazma jako taková se díky dárcům plazmy využívá v medicíně již léta. Vyrábí se z ní také celá řada důležitých léčiv. Nyní si nachází další využití v oblasti estetické dermatologie.

Co po aplikaci následuje?

Jedinečnost Plazmaliftingu spočívá ve stimulaci přirozených mechanizmů lidského těla. Díky zavedení plazmy, bohaté na omlazující látky, dochází k regeneraci buněk, které doslova začínají pracovat v „režimu mladého těla“. Jakákoliv imunitní nebo alergická reakce je přitom vyloučena, protože pacientovi je implantován jeho vlastní, přirozený materiál.

Je Plazmalifting bezpečný?

Ano. Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima pacienta. Metoda je velmi přírodní a přirozená a nemá žádné vedlejší účinky! Jedná se o nejideálnější materiál - vlastní rodná krev. Nedarujete ji jiným, ale sami sobě.

zobrazit více

Pro koho je Plazmalifting vhodný?

Omlazení vlastní plazmou neboli Plazmalifting je vhodný pro regeneraci u klientů s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i preventivně pro zabránění a oddálení stárnutí. Pomáhá zahladit i výraznější stopy stárnutí jako jsou vrásky či silně povolená pleť a také urychluje proces hojení kůže po různých zákrocích.

Na jakých částech těla lze Plazmalifting provádět?

Rejuvenace pleti plazmou neboli Plazmalifting se provádí zejména v těch částech těla, které jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží a efektivně bojuje s vráskami. Lze aplikovat v obličeji, na krk i šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Mizí kruhy pod očima, pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled.

K jakým změnám dojde ihned po aplikaci?

Kůže se napne a zlepší se její barva, obnoví se pružnost pokožky, zahladí se vrásky.

Lze účinek ještě zintenzivnit?

Klinika YES VISAGE nabízí kromě ošetření čistou plazmou také speciální novinku. Autologní plazma bohatá na krevní destičky v kombinaci s tělu vlastní kyselinou hyaluronovou. Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci v jednom kroku. Zvyšuje tvorbu kolagenu, zlepšuje pružnost, odstín a sílu pokožky.


Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Omlazení vlastní plazmou

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací