Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Augmentace hýždí tukovým autotransplantátem

Modelace zadečku vlastním tukem

  • Zvětšení nebo vylepšení tvaru hýždí pomocí vlastního tuku
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
  • Dvojitý efekt formování postavy - ubírá v problémových partiích a vylepšuje tvar
  • Minimální zátěž pro organismus bez nutnosti celkové anestezie
  • Bez komplikací a intolerancí na cizí látky
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Principem modelace zadečku tukovým autotransplantátem, neboli augmentace hýždí, je doplnění objemu a tvarování partie vlastním tukem jako kvalitním výplňovým materiálem, který byl odebrán na jiné části těla, nejčastěji z problematických partií. Výhodou zákroku je tělu vlastní materiál, tedy nulové riziko antigenní reakce (odmítavá nebo alergická reakce na cizí materiál), rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného. Celý ambulantně provedený výkon lze provést pouze v místním znecitlivění nebo v analgosedaci. To znamená minimální zátěž pro organismus, kdy není nutný pobyt na klinice, klientka odchází po zákroku domů. K výkonu samotnému stačí pouze vpichy kanylou, čímž nehrozí jizvy, modřiny ani dlouhá rekonvalescence. Nejoceňovanější výhodou u klientů je pak dvojitý efekt formování postavy. Jednak dochází k odsátí tuku z problémových partií a současně získáváme žádané tvary v oblasti hýždí..

zobrazit více

Jak zákrok probíhá?

Tuk je z problematické oblasti odebrán velmi šetrně, aby bylo poškozeno jen minimum tukových buněk. Poté se odstředí, zpracuje ve sterilním separátoru, kdy se oddělí zdravé životaschopné tukové buňky od těch poškozených a aplikuje se do požadovaného místa. K přenesení takto připraveného tuku do zadečku stačí pouze drobné vpichy kanyly. Nevznikají tak žádné jizvy ani stopy po zákroku. Nedochází ani k žádné velké bolestivosti a tuková výplň není v těle cítit. Na dotek funguje jako vlastní měkká tkáň.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Modelace zadečku vlastním tukem

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací