Omlazení ·

2 minuty čtení

·

28. 4. 2022

VYSNĚNÁ KRÁSA: NOVÁ TVÁŘ, NOVÝ ZAČÁTEK

Naše klinika se stala hrdým partnerem pořadu TV PRIMA Vysněná krása. V osmi dílech tak naši specialisté velkou měrou přispěli k tomu, aby se účastníci díky vysněným estetickým zákrokům zbavili trápení a mindráků a s novým vzhledem mohli vykročit do nového, lepšího života.

 

Ve 3. dílu Vysněné krásy jsme mohli vidět proměnu zamilovaného páru, sedmapadesátiletého Rudolfa Šimona a třiapadesátileté Ivety Gruškové, se kterými se život zrovna nemazlil. Zejména pak příběh Rudolfa není vůbec záviděníhodný. Nejdříve jako horník strávil zavalený několik dní v dole, odkud si odnesl vážné zdravotní problémy. V další práci, coby pracovník ostrahy, byl napaden zlodějem a během útoku přišel o zuby. Nakonec přišel i o manželku, která podlehla rakovině jícnu.

Jednoduchý život neměla ani Iveta. Z manželství, ze kterého má dva syny, si odnesla šrámy na těle i na duši. Po rozvodu zůstala dlouhá léta sama a další vztah neplánovala. Pak však potkala osudem zkoušeného Rudu a zamilovali se do sebe. Zatímco šrámy na duši se pomalu hojily, tak ty na těle stále zůstávaly. Proto se Iveta rozhodla přihlásit Rudu do Vysněné krásy. Doprovodila ho do studia za moderátorkou pořadu Alicí Bendovou, kde i ona dostala možnost zúčastnit se proměny a využila ji.

Největším trápením Rudy byly zuby. Cesta k bezchybnému úsměvu nebyla snadná, ale výsledek určitě stojí za to. Nešlo jen o samotný zákrok, ale s novými zuby se musel Ruda učit znovu mluvit, sžít se s nimi. Aby proměna byla opravdu dokonalá, podstoupil u MUDr. Terezy Gabryšové, celkové omlazení obličeje za pomoci botulotoxinu a  výplní. Tak se zbavil hlubokých vrásek a zároveň se preventivně vyvaroval i vzniku nových.

Díky profesionálnímu zásahu MUDr. Hanky Skeřilové také Iveta výrazně omládla. Operace víček a moderní šetrnější podoba faceliftu - fastlift ji jako mávnutím kouzelného proutku ubral hned několik let. Po zhojení se Iveta na kliniku vydala znovu na konzultaci s MUDr. Terezou Gabryšovou, aby společně za pomoci botulotoxinu a výplní doladily výsledný efekt k dokonalosti. Iveta se dočkala hladkého čela i plnějších rtů a nakonec i vysněných hustých řas v Beauty zóně kliniky.

Pak už se oba partneři svěřili do rukou vizážistky a stylisty, aby v plné kráse mohli opět předstoupit před zrcadlo. Odhalení bylo pro všechny doslova šokující. Nejen, že oba žasli nad neuvěřitelnou proměnou, ale Ruda svou milovanou zcela nečekaně požádal o ruku. Přestože mu Iveta opakovaně říkala, že se znovu vdávat nechce, po chvilce napětí souhlasila. Teď už nezbývá než s novou tváří i s novým sebevědomím směle vkročit do nového života.

Na celou cestu za jejich vysněnou krásou se můžete podívat ZDE.

 

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.