YES FastLift - nejmodernější omlazení bez kompromisů
fast lift mini lift

  • Výrazné omlazení, ale s maximálně přirozeným výsledkem
  • Přirozenější výsledek než u klasického liftingu
  • Kůže se nenatahuje do stran, ale dochází k přirozenému vertikálnímu vyzdvižení kůže a podkoží. To    zaručuje zachování přirozeného výrazu
  • Okamžitý výsledek, který vydrží řadu let 
  • Maximální šetrnost zákroku pouze v lokální anestezii
  • Ambulantní výkon trvající pouze 2 hodiny a bez celkové anestezie
  • Velmi rychlé hojení
  • Při hojení nejsou nutné obvazy ani kompresní návlek
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D., MBA a jeho týmem.

Toužíte získat zpět mladistvý vzhled, ale obáváte se náročného zákroku, plastické chirurgie nebo dlouhé rekonvalescence? Potom právě YES FastLift může být tím ideálním řešením pro vás. Jedná se o velmi populární a zároveň nejmodernější přirozeně vypadající techniku omlazení obličeje. Jde o šetrnější, minimálně invazivní zákrok, který nabízí srovnatelný výsledek s radikálnější metodou klasických faceliftů. Zároveň ale umožňuje mnohem dřívější návrat do běžného života díky výrazně kratší rekonvalescenci, ale dlouhotrvající přirozený výsledek. 

Další výhodou YES FastLiftu je, že ho lze provést ambulantně jen v lokální anestezii, tedy nevyžaduje celkovou anestezii, a celý zákrok netrvá déle než 2 hodiny. Obejde se navíc bez dlouhého hojení a obvazů. Stárnutí pokožky je velmi individuální záležitost, avšak nejvyhledávanější je u klientů mezi 40 až 55 lety.

zobrazit více

Obličej vlivem stáří ochabuje a díky gravitaci celkově povadá směrem dolů. Vzniká tak unavenější či vyčerpaný smutný výraz v obličeji a ztrácí se přirozená jasná a mladistvá linie dolní čelisti, kde mohou vznikat až přebytky kůže. YES FastLift je moderní faceliftingová metoda, která se oproti klasickému náročnějšímu faceliftu provádí pouze v lokální anestezii. YES FastLift po stejné padající ose zvedne zpět povislé koutky úst, kůže na tvářích se vrátí do mladé pozice do oblasti lící, zpevní a rozjasní kontury, krk se vyhladí a stejně tak i hluboké vrásky. 

Tento moderní postup šetrného a přirozeného vertikálního vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže povadajícího obličeje zaručuje dokonce často mnohem přirozenější výsledek než u klasického faceliftu (nevytahuje se kůže do stran jako u některých tradičních metod, ale směrem zpět nahoru). To vše navíc při mnohem větším komfortu, neboť zákrok je minimálně invazivní, bez celkové anestezie, bez dlouhého hojení a nutnosti obvazů. 

Výsledná jizvička po malém řezu je ve vlasaté části spánkové oblasti a v přirozeném vrásnění ucha, tím je zaručena její neviditelnost a estetický výsledek. Při výkonu lze také odsát nadbytečnou tukovou vrstvu v oblasti čelisti nebo podbradku. Na Klinice YES VISAGE používáme navíc tkáňové lepidlo pro rychlejší hojení. 

Podstoupit YES FastLift lze v podstavě kdykoliv, neboť se jedná o šetrnou metodu. Klidně i v pětatřiceti u lidí, kteří třeba výrazně zhubli. Velmi efektivní je zejména u mladších klientů mezi 40 až 55 lety.

YES FastLift zvedne zpět povislé koutky úst, objem kůže na tvářích se vrátí ze spodní části zpět do mladé pozice v lícní oblasti, zpevní a rozjasní kontury dolní čelisti a krk se vyhladí. Vyhladí se zároveň i hluboké vrásky. Tvář získá zpět celkový přirozeně mladistvý rozměr, vzhled a symetrii na řadu let.

Výsledkem je tedy velmi přirozené omlazení obličeje, kdy okolí nepozná, že je za ním práce plastického chirurga. Proto si YES FastLift získal velmi rychle popularitu mezi ženami i muži, kteří chtějí omládnout přirozeně, šetrně a hlavně rychle bez dlouhodobého hojení, obvazů a nepřirozeného vzhledu.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE. 

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

YES FastLift - nejmodernější omlazení bez kompromisů fast lift mini lift

1. navrácení objemu do lícní oblasti 2. zvednutí povadlých koutků úst
3. zvýraznění kontury dolní čelisti 4. omlazení a vypnutí podbradku a části krku

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací