Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Lifting obočí a čela

Lifting obočí a čela a modifikace

  • Řeší kožní záhyby vrásek, pokleslé čelo a pokleslé či převislé obočí přes oči
  • Zákrok je prováděn ve vlasové části a jizvičky jsou tak skryty uvnitř vlasů
  • Odstraňuje přísný, unavený a ustaraný výraz
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Oblast čela je pohledově velice exponovanou oblastí, která úzce souvisí s obočím a dotváří nejen celkový vzhled obličeje, ale také se na této oblasti značně projevují příznaky stárnutí. Lifting obočí (Brow lift) a lifting čela (Forehead lift) jsou plastické operace, které jsou jedinečným řešením kožních záhybů vrásek, pokleslého čela a pokleslého obočí či převisu obočí přes oči. Tento nepříjemný jev, který ztrátou elasticity kůže a postupným posouváním ochablého obočí a čela níže, dává obličeji přísný, unavený a ustaraný výraz. Lze jej řešit moderní šetrnou metodou, která posune skalp směrem nahoru.

Požadovaným účinkem je přiměřené napnutí kůže, podkožních a svalových struktur čela. Výsledkem korektury je pak odstranění stop stárnutí, mnohem uvolněnější a mladistvější vzhled a vyhlazení vrásek při zachování přirozeného vzhledu.

zobrazit více

K liftingu obočí nebo čela lze použít hned několik různých metod. Záleží, zda si klient přeje pouze vyzvednout obočí nebo zároveň změnit jeho křivku či upravit případnou asymetrii obočí nebo čela. Operační techniky lze kombinovat. Plastická operace se může provádět buď klasicky nebo endoskopicky. Klasická plastická operace využívá postupu, kdy se řez vede v horní části vlasové pokožky a je celý skryt uvnitř vlasů. Endoskopické řešení, jehož výhodou je minimální řez, používá optiku, která umožní zavádět operační nástroje z malých řezů ve vlasech. Jizvičky jsou opět schovány ve vlasové části.

Tvorba vrásek je vždy individuální a stejně jako je individuální i vhodná doba k provedení tohoto zákroku, ale zpravidla se provádí až po 40. roce života. Vždy však záleží na odborné konzultaci a posouzení zkušeným lékařem.

Tento zákrok je možné spojit s rozsáhlejší úpravou obličeje, plastikou obličeje - facelift, například s korekcí vrásek čela nebo rýh v oblasti kořene nosu, zákroky estetické dermatologie, často je spojen také s provedením operace převislých očních víček.
 
Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Lifting obočí a čela a modifikace

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací