Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Kruhy a propady pod očima

Kruhy pod očima

  • Konec unaveného vzhledu
  • Nenáročná a bezpečná aplikace
  • Bez plastické operace
  • Okamžitý efekt viditelný ihned po ošetření
  • Bez doby nutné na zotavení
  • Obnova struktury pokožky očního okolí

Trápí vás kruhy pod očima? Pokožka očního okolí je velmi jemná, tenká a příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. Tou hlavní je nedostatek spánku. Stačí, pokud jste dlouho do noci pracovali, anebo jen nemohli spát, nedostatek odpočinku se na očích ihned podepíše. Kruhy způsobuje i pravý opak – nadbytek spánku. Svou roli však hraje také věk, genetické dispozice a další faktory jako stres, dehydratace, delší pláč, větší konzumace alkoholu, nadbytečný příjem soli, alergie či těhotenství.

Prohlubně a kruhy pod očima lze redukovat a odstranit speciální jemnou technikou aplikace aktivních látek do problémové partie, které pozitivně působí na vyhlazení oblasti pod očima, ale i kolem celé očnice. Obnovuje strukturu pokožky a dodávají ji ztracenou pružnost a jas. Efekt je viditelný ihned po ošetření, odstraňuje unavený výraz tváře a šetří čas od neúspěšného překrývání make-upem.

Oční okolí lze rozjasnit a zpevnit také pomocí ošetření očního okolí biostimulačními mononitěmi s peptidy. Tyto mononitě slouží nejen jako zpevnění očního okolí, ale obohacení o peptidy působí jako biorevitalizace. Ta spočívá ve stimulaci buněčné syntézy kolagenu, jejíž důsledkem je vyhlazení vrásek a omlazení očního okolí. 

Tato metoda je účinná i pro ty, pro které není vhodná aplikace kyseliny hyaluronové nebo botulotoxinu. Avšak lze také tyto techniky úspěšně kombinovat pro maximalizaci účinku.

zobrazit více

Jak vypadají kruhy pod očima a proč se tvoří?

Krev, která prochází v žilkách těsně pod povrchem pokožky dodává pleti modravý nádech a vznikají tak tmavé kruhy a propady pod očima. Tento projev pak v obličeji působí unaveným až strhaným dojmem a může také přidávat na věku v celkovém vzhledu. Navíc tento odstín může s věkem tmavnout. Se vznikem tukových váčků se pak trojúhelníkovitá oblast pod očima opticky více propadá.

Jaký je postup při odstranění a jaké jsou výhody?

Na Klinice YES VISAGE pracujeme v problematickém očním okolí se speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek. Vůbec poprvé je tato technika určena speciálně právě pro oční okolí a dokáže obnovit strukturu jemné pokožky, rovnoměrně se rozprostřít a přirozeně vyplnit propady a kruhy pod očima, obnovit pružnost takovéto pokožky, srovnává se tvar a hustota pokožky a tak se obnovuje i její schopnost opět odrážet světlo. Důsledek toho všeho je odstranění kruhů pod očima. Samotná aplikace je pro klienta velmi nenáročná, je bezbolestná a probíhá pouze v lokální anestezii. Výsledný efekt je okamžitý.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Kruhy pod očima

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací