Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Miniinvazivní niťový YES lifting

 • Okamžitý viditelný efekt a dlouhodobý účinek
 • Oživení, zpevnění nebo liftingové pozvednutí povadlého obličeje
 • Navrácení jasných kontur
 • Zpevnění a zkvalitnění pleti
 • Podněcuje novotvorbu kolagenu
 • Vyhlazuje vrásky
 • Zcela miniinvazivní procedura - rychlý návrat do běžného života 
 • Minimálně invazivní zákrok bez skalpelu
 • Pouze v lokální anestezii
 • Bez čekání
 • Dlouhotrvající účinek s přetrvávajícím zpevněním
 • Lze opakovat 

Klinika YES VISAGE v Česku a na Slovensku představila niťové techniky a stala se také lídrem v těchto technikách, které efektivně a výrazně oživí, omladí a hlavně pozvednou zpět do jasných kontur povadající stárnoucí části obličeje a oddalují tak nutnost chirurgického faceliftu. 

Niťové zákroky se dělí na dva druhy:

- Zpevňující nitě neboli také mezonitě

- Liftující nitě

 

Zpevňující nitě neboli také mezonitě

Zpevňují, zvyšují kvalitu pokožky a její pružnost. Nabuzují pokožku k produkci a novotvorbě kolagenu. 

V estetické dermatologii je tento zákrok vyjímečný snadnou, pro klienta nenáročnou aplikací, neboť se jedná o zanedbatelně miniinvazivní zákrok pouze pomocí tenké jehly nebo kanyly. Je velmi oblíbený pro svoji dostupnost, velmi krátkou rekonvalescencí po zákroku a především výborným efektem.

zobrazit více

Aplikace mezonití umožňuje vektorový lifting měkkých tkání a povislé kůže. Po aplikaci dochází ke stimulaci tvorby kolagenu, ten se tvoří kolem těchto mezonití a vytváří se zpevňující kolagenová „kostra“ a síť kolagenových vláken, které v pokožce zůstávají i po vstřebání a rozložení nití. Díky této kolagenové "kostře" v místě aplikace mezonití přetrvává zpevnění pojivové tkáně a dochází k „zvedání“ povadlé tkáně a zpevnění pleti

Vyřeší také drobné vrásky kolem rtů, vrásky mezi obočím, vrásky kolem očí i pod očima,  pokleslé obočí, nasolabiální záhyby a vrásky, ochablou pokožku se ztrátou elasticity a povislou kůži kdekoliv na těle - např. na pažích, na stehnech, nad koleny, na břiše, atd. 

Aplikace je naprosto bezbolestná, zákrok se provádí v místním znecitlivění buď mastí nebo injekcí, je časově i fyzicky velmi nenáročný, a v závislosti na typu použitých nití nevyžaduje žádnou nebo téměř žádnou rekonvalescenci. 

Miniinvazivní niťový YES lifting

Liftující nitě

Jedná se o moderní metodu, která oddaluje nutnost chirurgického liftingu obličeje. Niťový YES lifting jednoduše a šetrně zajistí vypnutí povadající a povolené kůže obličeje pomocí jednoduchých vpichů a systému jemného uchycení tkání. Lékař při něm speciálními nitěmi zpevňuje a zvedá různé části tkání obličeje a těla. Oproti tradičním metodám faceliftingu však při tomto postupu není nutné provádět řezy v kůži. Nitě mají kromě liftingového efektu ještě další účinky: zlepšují tonus, texturu, barvu a hydrataci pleti.

zobrazit více

Tento druh nití může být různě hluboko uložen. Zatímco první zmíněné nitě zpevňující se aplikují těsně pod kůži a vytváří síťku, která se obalí kolagenem a obličej zpevní, nitě liftingové jdou více do hloubky a jejich použitím lze dosáhnout skutečného vyzdvižení propadlých povadajících kontur tváře a naopak navýšení ztraceného objemu v konkrétním místě. Vylepšuje profil obličeje a stejně jako i chirurgický facelift řeší komplexně povislou tvář

V závislosti na typu použité niťové techniky vyžaduje jen krátkou či žádnou rekonvalescenci, což klienta nevyřazuje z běžného života. Liftující nitě jsou tedy vysoce efektivní a současně šetrná metoda. Během jednoho zákroku lze ošetřit několik oblastí obličeje nebo naopak separovaně ošetřit jen jednu oblast tváře. YES lifting je vhodný pro různé typy pleti a lze různě stupňovat dle stáří a potřeb tváře.  

Umí vyřešit a upravit nevýrazné kontury obličeje, lícních kostí, pokleslé tváře, pokleslé kůže nad horní zevní částí oka, vrásky nad kořenem nosu, vrásčité tváře, uvolněnou kůži brady a pod bradou, vpadlé obočí, svislé vrásky kolem úst a mnohé jiné estetické problémy, které sebou nese stárnutí pokožky a přibývající věk. 

Zákrok se obvykle provádí v místním znecitlivění. Znamená to, že do upravovaných míst obličeje je injekčně vpravena znecitlivující látka. YES lifting se aplikuje do podkožních tkání pomocí jehličky v podobě mikrotenké duté kanyly za pomoci jemného uchycení tkání v předem přesně naznačeném obrysu bez nutnosti složitých invazivních zásahů do kůže. 

Výsledek zákroku je vidět ihned po ošetření. V závislosti na stavu a typu pleti, podkoží a věku volí lékař techniku a po konzultaci s klientem také typ, tloušťku, tvar nití a také zdali vstřebatelnou či nevstřebatelnou variantu. Díky posílení a novotvorbě kolagenové tkáně je dlouhotrvajícím efektem a vrací klienta na časové ose zpět.

Klinika YES VISAGE dlouhodobě spolupracuje také s niťovými liftingy společnosti Aptos, která je průkopníkem v niťovém liftingu a nabízí celé její široké portfolio. 

Aptos nitě jsou ve vstřebatelné podobě (jako jediné na trhu složené z polymléčné kyseliny a kaprolaktamu), ale také v permanentní podobě (polypropylen).  Tyto materiály jsou bezpečné a v chirurgii se používají již více než 50 let. 

zobrazit více

Nitě Aptos může aplikovat pouze lékař, který absolvoval speciální školení Aptos. Tyto niťové metody byly vyvinuty v roce 1996 gruzínským plastickým chirurgem Marlenem Sulamanidzem a byly dále rozvíjeny Dr. Georgem a Constantinem Sulamanidzem. 

Aptos nitě jsou vhodné pro zpevňování a lifting pokožky na obličeji, odstranění vrásek v obličeji a v dekoltu, zpevnění pokožky břicha, paží, vnitřních a vnějších stehen, kolen, ale také při zvedání obočí, konturaci čelisti, modelaci prsou, modelaci nosu, rtů nebo při řešení odstátých boltců. Aptos nitě dokážou pomoci i pacientům s asymetrií obličeje po ochrnutí svalů a nervů.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací