Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Augmentace prsou implantáty

  • Zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou kvalitními implantáty
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
  • Tvar i velikost lze individualizovat dle přání klientky na základě odborné konzultace s lékařem
  • Revoluční zvětšení prsou implantáty s jizvou pouhých 2,5 centimetrů
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Augmentace prsou je zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou vhodnými implantáty. Je jedním z nejvyhledávanějších estetických zákroků u nás i v zahraničí. Tisíce provedených operací, vývoj metod i materiálu implantátů dělá ze zákroku rutinní záležitost, která jednak zlepší estetický vzhled, celkovou harmonii těla, ale i psychiku, neboť výrazně zvyšuje sebevědomí klientky. Zvětšení prsou neboli plastika prsou je efektivním řešením pro ženy, které nejsou spokojeny s velikostí svého poprsí, ať už kvůli nedostatečně vyvinutým prsům nebo tam, kde došlo k úbytku tukové tkáně a tím ke vzniku povislého tvaru prsou. Právě objem tukové tkáně a prsní žlázy určuje velikost ženského poprsí.

Augmentace je zvětšení prsou použitím speciálních implantátů, které nedostatek tkáně nahradí. Implantáty pro augmentaci se vybírají z nabídky různých tvarů dle daných anatomických podmínek, individuálních přání a představ klientky. Implantáty pro augmentaci prsou jsou různého tvaru, mohou být oválné nebo anatomické, které sledují přirozený tvar prsu (tvar kapky). Kromě tvaru pak rozlišujeme implantáty podle profilů a velikostí, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a vytvarovat plnější poprsí nebo jinak tvarované.

Při zvětšení prsou je také možné současně provést vytvarování případné asymetrie prsou, nebo provést současně modelaci výrazně povislých prsů. Vzhledem k tomu, že prsní implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval, tak případné kojení není narušeno, stejně jako případné jakékoliv vyšetření této žlázy.

Díky nové unikátní metodě prováděné na Klinice YES VISAGE dochází k vložení speciálních implantátů do prsou řezem často pouhých 2,5 centimetrů přes speciální sterilní sáček ve tvaru trychtýře. Implantát je tak vpravený do prsu nejbezpečnější metodou - bez toho, aby se dostal do kontaktu s kůží nebo jinými tkáněmi. Tím se minimalizuje riziko komplikací spojených s vložením implantátu, zejména riziko zánětu a kapsulární kontraktury. Jak na pohled tak na dotek budou vaše prsa působit zcela přirozeně, a to za každé situace. Pro námi používané implantáty je charakteristické, že díky velmi poddajnému a vůči poškození stabilnímu gelu, se dá použít menší řez než u jiných implantátů stejného objemu. Navíc nabízí některé další unikátní vlastnosti jako jsou ergonomický gel, tedy silikonový gel, který se přizpůsobuje poloze těla a chová se podobně jako prsní žláza.

zobrazit více

Průběh zákroku

Důvody, proč se mění tvar prsou, mohou být různé, nejčastěji ke změnám tvaru dochází hlavně po porodu a kojení, hormonálních změnách, ale také po větší redukci váhy. Mohou však vzniknout také jako vývojové vady či po onemocnění.

Při augmentační mammaplastice neboli liftingu prsou se upravuje a odstraňuje přebytek kůže (pokud se současně provádí i zmenšení prsou, redukuje se také část mléčné žlázy). Variant takového liftingu poprsí je několik a závisí na stupni poklesu a velikosti prsu. Na tom samém, a na výběru vhodného individuálního postupu, pak také závisí velikost a směr jizvičky, která po takové modelaci prsů může zůstat. Tyto jizvičky v podobě tenkých čárek mohou zůstat kolem prsního dvorce, nebo vést od prsního dvorce dolů k podprsní rýze anebo být vedeny v podprsní rýze. Vše závisí na rozsahu modelace.

Samotný operační zákrok se provádí po předchozím komplexním předoperačním vyšetřením v celkové anestezii a trvá podle rozsahu a náročnosti asi 2 hodiny. Následná hospitalizace trvá 1 až 2 dny.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci

objednat nezávaznou konzultaci

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací