Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

Augmentace prsou implantáty

  • Zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou kvalitními implantáty
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
  • Tvar i velikost lze individualizovat dle přání klientky na základě odborné konzultace s lékařem
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Augmentace prsou je zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou vhodnými implantáty. Je jedním z nejvyhledávanějších estetických zákroků u nás i v zahraničí. Tisíce provedených operací, vývoj metod i materiálu implantátů dělá ze zákroku rutinní záležitost, která jednak zlepší estetický vzhled, celkovou harmonii těla, ale i psychiku, neboť výrazně zvyšuje sebevědomí klientky. Toto zvětšení prsou nebo-li plastika prsou je efektivním řešením pro ženy, které nejsou spokojeny s velikostí svého poprsí, ať už kvůli nedostatečně vyvinutým prsům nebo tam, kde došlo k úbytku tukové tkáně a tím ke vzniku povislého tvaru prsou. Právě objem tukové tkáně a prsní žlázy určuje velikost ženského poprsí.

Augmentace je zvětšení prsou použitím speciálních implantátů, které nedostatek tkáně nahradí. Implantáty pro augmentaci se vybírají z nabídky různých tvarů dle daných anatomických podmínek, individuálních přání a představ klientky. Implantáty pro augmentaci prsou jsou různého tvaru, mohou být oválné nebo anatomické, které sledují přirozený tvar prsu (tvar kapky). Kromě tvaru pak rozlišujeme implantáty podle profilů a velikostí, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a vytvarovat plnější poprsí nebo jinak tvarované.

Při zvětšení prsou je také možné současně provést vytvarování případné asymetrie prsou, nebo provést současně modelaci výrazně povislých prsů. Vzhledem k tomu, že prsní implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval, tak případné kojení není narušeno, stejně jako případné jakékoliv vyšetření této žlázy.

Průběh zákroku

Důvody, proč se mění tvar prsou, mohou být různé, nejčastěji ke změnám tvaru dochází hlavně po porodu a kojení, hormonálních změnách, ale také po větší redukci váhy. Mohou však vzniknout také jako vývojové vady či po onemocnění.

Při augmentační mammaplastice neboli liftingu prsou se upravuje a odstraňuje přebytek kůže (pokud se současně provádí i zmenšení prsou, redukuje také část mléčné žlázy). Variant takového liftingu poprsí je několik a závisí na stupni poklesu a velikosti prsu. Na tom samém, a na výběru vhodného individuálního postupu, pak také závisí velikost a směr jizvičky, která po takové modelaci prsů může zůstat. Tyto jizvičky v podobě tenkých čárek mohou zůstat kolem prsního dvorce, nebo vést od prsního dvorce dolů k podprsní rýze anebo být vedeny v podprsní rýze. Vše závisí na rozsahu modelace.

Samotný operační zákrok se provádí po předchozím komplexním předoperačním vyšetření v celkové anestezii a trvá podle rozsahu a náročnosti asi 2 hodiny. Následná hospitalizace trvá 1 až 2 dny.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Objednat nezávaznou konzultaci

Průběh zákroku

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací