Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Vrásky / Stárnoucí pleť

  • nejširší nabídka účinných řešení na Klinice YES VISAGE
  • individuální komplexní řešení na míru
  • časově nenáročné zákroky
  • krátká až žádná rekonvalescence
  • rychle nastupující účinek
  • přirozeně vypadající výsledky
  • garantováno týmem zkušených a mezinárodně uznávaných certifikovaných lékařů dermatologie a anti-agingové medicíny Kliniky YES VISAGE

Vrásky se dříve či později objeví na každé tváři. Svou roli hrají geny, životospráva, mimika a péče o pleť. Jako první se objevují mimické vrásky kolem úst a kolem očí. Časté jsou vrásky na čele, u kořene nosu a zejména u kuřáků nad horním rtem. Kromě vrásek pak vlivem gravitace a ochabující pleti ztrácíme pevné kontury a pleť povadá a ochabuje směrem dolů.  

Čas sice nezastavíme, ale stárnutí pokožky můžeme výrazně zpomalit a jeho projevy odstranit či zmírnit vhodným korektivně dermatologickým ošetřením. Profesionální estetická dermatologie Kliniky YES VISAGE umí pomocí moderních laserů, kvalitních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, lipofilingu, plazmaliftingu, moderních niťových technik, případně zkušenou aplikací botulotoxinu řešit většinu problematických míst ve tváři - od jemných až po hluboké vrásky, vrásky od mračení či kolem očí, nosoretní rýhy, nedostatečnou hydrataci pleti, propady a povadající místa v obličeji nebo naopak zakulacené tváře či podbradek. Stejně tak si umí poradit s nevýraznými rty, ztrátou jasných kontur v obličeji nebo kruhy pod očima. 

Všechna tato ošetření jsou nenáročná neinvazivní či miniinvazivní, nevyžadují dlouhou rekonvalescenci ani čas, dají se zvládnout i během obědové pauzy a při správné indikaci a zásahu profesionálního lékaře jsou opravdu účinná s krásnými výsledky.

Nejčastěji exponované projevy stárnutí

Vrásky

Vrásky kolem očí, na čele a u kořene nosu nejčastěji vyhlazujeme aplikací botulotoxinu, profesionální aplikací klademe vždy důraz na zachování přirozeného výrazu obličeje. Vrásky obecně řeší kromě oblastí vhodné pro botulotoxin také výplňové materiály jako tělu vlastní kyselina hyaluronová, vlastní plazma, ale použít lze také vlastní tuk (lipofilling), který je odebrán z problematických partií. Aplikací mezonití lze odstranit také například drobné vrásky kolem úst, vrásky mezi obočím a kolem očí.

Nosoretní rýhy

Nosoretní rýhy, tedy hluboké rýhy kolem nosu trápí po třicítce snad každého, ale nemusí, dokážeme je odstranit během několika minut injekční aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové případně pomocí niťových technik.

Ochablé kontury

Ochablé kontury obličeje a mírně povislou pokožku zpevní oblíbené mezonitě nebo niťové techniky nebo tekutý lifting na bázi kyseliny hylauronové. Toto ošetření je rychlé, nenáročné s vynikajícími výsledky, kdy navrácením jasných pevných kontur obličej získá zpět mladistvý vzhled.

Drobné povrchové vrásky

Drobné povrchové vrásky v obličeji, dekoltu a na hřbetech rukou vyhlazujeme mezo-botoxem, tj. aplikací botulotoxinu do povrchových vrstev kůže. Ošetření nijak netlumí mimiku, rozjasní vrchní vrstvu pokožky a unavenou nebo sluncem vysušenou pleť. 

Využití laseru na vrásky

Výraznější mimické i statické vrásky můžeme zjemnit také speciálním omlazujícím laserem nebo elektromagnetickou vlnou. Zároveň těmito lasery nebo vlnami podporujeme novotvorbu kolagenu a zkvalitnění pleti. Na hluboké vrásky a výrazněji ochablou pleť doporučujeme frakční ablační laser. Přístroj poškozenou vrchní vrstvu kůže šetrně odpaří, aby mohla být nahrazena novou hladkou a pevnější.

Hydratace, celkové omlazení a kvalita pokožky

Na celkové omlazení a jako prevenci stárnutí, kterou doporučujeme i v mladším věku k oddálení příznaků stárnutí, slouží mezoterapieúčinnými látkami a vitamíny nebo plazmalifting. Během obou ošetření vpravujeme do střední vrstvy kůže účinné látky pomocí mikrojehliček, které regenerují kožní buňky, hydratují, podporují novotvorbu kolagenu a rozjasní a zešťavnatí unavenou pleť. Složení terapeutického roztoku určuje dermatolog podle stavu pokožky. 

Chirurgické omlazení

Na větší projevy stáří, kde již nepomůže lékař dermatologie ani některá z jednoduchých niťových technik, může pomoci plastický chirurg pomocí liftingů, kterých je celá řada druhů v závislosti na stavu pokožky a stáří, případně plastika očních víček.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

Vrásky / Stárnoucí pleť

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací