Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Abdominoplastika

Plastika břicha

  • Opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti
  • Odstraňuje přebytečnou povolenou kůži a kožní převisy
  • Zpevňuje pokožku břicha
  • V rámci zákroku lze navíc zpevnit a upravit rozestoupené a povolené břišní svaly (diastáza)
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Klinika YES VISAGE nabízí a provádí plné spektrum moderní plastiky břicha v závislosti na anatomii klienta a rozsahu problematické oblasti.

Typy abdominoplastiky:

Plastická operace břicha (abdominoplastika) opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti tak, že odstraňuje a redukuje nadbytek kožní a tukové řasy z oblasti břicha. Většinou se současně s tím reparuje rozestup povolených přímých břišních svalů (diastáza). Nejčastěji taková nepříznivá změna kontury nastává po těhotenství, kdy téměř vždy zůstane povolená svraštělá břišní stěna, která může přecházet až v převisy kůže. Stejné projevy pak mohou vznikat po větší redukci váhy, kdy dochází k uvolnění kožní řasy, která se dalším úbytkem hmotnosti jen zvýrazňuje a není možné se jí zbavit ani intenzivním cvičením. Ochablé zůstávají často i svaly stěny břišní. (Dalším nepříznivým jevem, který se v této souvislosti také často projevuje, jsou drobné bělavé jizvičky nazývané strie.) 

Právě tyto nepříznivé stavy břišní oblasti řeší abdominoplastika - plastická operace břicha. Rozsah těchto změn je individuální, avšak abdominoplastika není řešením obezity, břicho s mimořádným nadbytkem tukové tkáně je pro tento zákrok zcela nevhodné. Klient musí nejprve redukovat tuk a stabilizovat svou váhu. K dosažení dramatičtějšího výsledku lze abdominoplastiku kombinovat s liposukcí břicha a boků.

Průběh operace a výsledky

Operace břicha trvá 2 až 3 hodiny a provádí se v celkové anestézii. Samotná hospitalizace pak trvá dle rozsahu výkonu 2 až 3 dny.

Operace spočívá ve zpevnění rozestoupených břišních svalů (diastázy), jejich sešitím a odstranění přebytku kůže z oblasti břicha. Řez je veden horizontálně v podbřišku nad pubickým ochlupením, čímž je zaručena „neviditelnost“ jizvy. Řez naruší kůži a podkoží, nikoliv sval. Přebytečná kůže s podkožním tukem je oddělena od břišní stěny a odstraněna, pupík je obříznut, kůže stažena dolů tak, aby byla napjata. Výsledná horizontální jizva po plastice břicha je pak skryta nízko v podbřišku pod spodním prádlem. Vzhled a velikost takové jizvy po plastické operaci břicha záleží na tělesných dispozicích klienta. Pokud v břišní oblasti není dostatek volné kůže nebo naopak existuje ve střední části břicha kolem pupíku velký přebytek kůže a tuku, je pak nutné volit řez tak, aby první horizontální jizva zůstala nízko v podbřišku a druhá, vertikální, pak směřovala kolmo na ni. U některých klientek bývají kožní řasy nejen v podbřišku, ale i v krajině boků. I toto lze řešit při jedné plastice břicha.

Cílem plastické operace břicha je nejenom dobrý vzhledový a funkční výsledek, ale i zastavení procesu dalšího povolování břišní stěny. Abdominoplastika se provádí u žen i mužů a bývá při ní odstraněno i několik kilogramů tukové tkáně a kůže. Tento zákrok přináší klientovi značnou fyzickou i psychickou úlevu. V závislosti na životním stylu klienta je efekt abdominoplastiky dlouhodobý až trvalý  a nedojde-li k podstatným váhovým změnám, není třeba operaci opakovat. Po abdominoplastice může být žena těhotná a podstoupit jakýkoliv porod.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací