Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Facelift

  • Řeší projevy stárnutí, povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů
  • Trvalý výsledek ve smyslu oddálení projevů stárnutí
  • Moderní facelift, který již nevyžaduje náročnou rekonvalescenci
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Klinika YES VISAGE nabízí a provádí plné spektrum moderní plastiky obličeje v závislosti na anatomii a stupni stáří klienta 

Typy Faceliftu:

Facelift je plastická operace obličeje, která řeší problematiku projevů stárnutí, především povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Lifting obličeje dnes patří mezi nejvyhledávanější zákroky. Protože jsou projevy stárnutí zcela individuální, je oblíben u všech věkových skupin, žen i mužů, nejčastěji však mezi třiceti a padesáti roky. Neustále se vyvíjející a zlepšující se metody umožňují problematiku předčasného stárnutí obličeje a všechny modifikace řešit téměř bezbolestně a diskrétně.

Díky zručnosti zkušeného operatéra a vhodně zvoleného typu operace se můžete těšit na dramatické omlazení vašeho obličeje, které navíc oddálí další projevy stárnutí o několik let a pomůže vám cítit se opět skvěle.

zobrazit více

Změny v obličeji způsobené stárnutím se nevyskytují najednou, ale vyvíjejí se pomalu a zahrnují různé oblasti v obličeji v různých fázích. Vlivem stárnutí dochází k úbytku elasticinu v kůži, ta klesá, ztrácí svoji pevnost, pružnost a tvoří se její přebytky hlavně kolem dolních čelistí, brady a koutků úst. Gravitace napomáhá těmto změnám a vede k unavenému vzhledu, přesto, že se klient tak necítí. V současné době již není nutné čekat, až se na obličeji podepíší nevratné změny stárnutí. Plastika obličeje facelift nezastaví proces stárnutí, ale dokáže jeho projevy oddálit o několik let. Konečný výsledek je vždy lepší, pokud se zákrok provádí v mladším věku. Jak obecně populace stárne, stále více mužů i žen zažívá výhody faceliftingu, neboť je mnoho starších jedinců, kteří i nadále pracují a těší se dobrému zdraví, a právě oni chtějí vypadat dobře. Tímto způsobem se mohou cítit lépe. 

Facelifting je určen pro zlepšení různých oblastí obličeje. Volná, povislá kůže a svalové záhyby na obličeji a krku, které jsou důsledkem stárnutí, to vše facelifting řeší. Facelifting se provádí v několika variantách v závislosti na anatomii a stupni stárnutí u jednotlivých klientů. Vždy záleží na kvalitě kůže, podkoží a množství podkožního tuku. Kůže, svaly a tuková tkáň v oblasti obličeje a krku se zvednou, čímž docílíme obnovení mladistvého vzhledu. Pomocí vytažení hlubších vrstev pod kůží (tzv. SMAS-lift) dosáhneme lepšího vypnutí kůže a především trvalejšího výsledku. Řezy se mohou mírně lišit od pacienta k pacientovi s cílem co nejlépe napravit nejvýznamnější deformity. Po zhojení je výsledná jizva pouze nepatrná, viditelná pouze v oblasti záhybů spánku nebo za ušním boltcem podle typu řezu. 

Tato plastická operace obličeje (face-lift) se provádí v kombinaci místního znecitlivění s celkovou anestezií, trvá kolem 2 hodin, kdy obvykle postačuje jednodenní, maximálně dvoudenní hospitalizace.

Plastická operace obličeje facelift neřeší všechny známky viditelného stárnutí. Zvedá povadající části obličeje vlivem gravitace a to především jeho dolní třetinu. Běžně jsou proto s faceliftingem spojeny další zákroky jako korekce či plastická operace očních víček, váčky pod očima, lifting čela, midface lifting, odstranění a liposukce podbradku a jiné. Stejně tak vrásky samotné, které vznikají vlivem činnosti mimických svalů a není možné je plastickou operací všechny trvale odstranit. Také jemné kolmé vrásky na horním a dolním rtu a vrásky čela, stejně jako jemné vrásky tato operace příliš neovlivní. Vrásky dokáže účinně redukovat a odstranit bez nutnosti plastické operace a jakékoliv rekonvalescence zásah zkušeného lékaře estetické dermatologie.

Každý, kdo plastiku obličeje zvažuje, se zajímá, jak velké zlepšení má očekávat. Výše zlepšení závisí na stupni stáří pokožky obličeje a klientově genetické predispozici. Výsledkem však bývá dramatické zlepšením stavu a odstranění "unaveného" výrazu.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací