Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

Plastika očních víček

  • Odstranění vaků pod očima a padajících, povislých víček
  • Odstranění tukových prolapsů
  • Moderní a precizní operační technika
  • Bez nutnosti celkové anestezie
  • Omezení tvorby jizev
  • Omezení krvácivosti při zákroku
  • Omezení otoků a podlitin
  • Rychlé hojení
  • Časová nenáročnost
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček (redukce přebytečné kůže) neboli blepharoplastika. Mnoho lidí má však obavy z komplikací nebo z viditelných jizev, které by se jen těžko hojily. Tyto obavy jsou však na Klinice YES VISAGE zcela bezpředmětné,  jelikož nejen že disponujeme nejmodernějšími přístroji, technologií a individuálním způsobem předoperační i pooperační léčby, ale také, že naši specialisté mají léta zkušeností u nás i v zahraničí.

Využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést plastiku očních víček v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění (lokální anestezii) s omezením viditelných jizev. Při precizně provedené plastické operaci víček minimalizujeme rizika, omezujeme krvácení, předcházíme pooperační bolestivosti, otokům či podlitinám a zároveň nastupuje rychlé hojení. Zákrok je zároveň pouze ambulantní a časově nenáročný.

Na přání lze horní i dolní víčka upravit během jednoho zákroku, vždy záleží na posouzení a rozhodnutí zkušeného lékaře. Díky individuálnímu přístupu k léčbě klienta se zkracuje doba hojení. Problematikou operace víček se zabýváme uceleně a veškeré korekce provádíme s plným respektem k přirozené anatomii funkcí a fyziologii očních víček, očí a přídatných slzných orgánů. Optimální korektivní metodu volíme s ohledem na všechny tyto atributy.

Samotná korekce víček má nejen význam estetický, ale i funkční, kdy při odstranění kožních přebytků a tukových váčků dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. Korekcí víček lze odstranit také slzení očí či zhoršené vidění způsobující bolesti hlavy, náchylnost očí k únavě a ke spontánním otokům.

Průběh zákroku

Jak problém vzniká?

Kůže v oblasti horních a dolních víček je mimicky mimořádně zatížená a navíc nejtenčí z celého těla. K velice znatelným projevům stárnutí zde proto dochází poměrně brzy, oproti jiným oblastem v obličeji. Tvoří se vějířky vrásek na víčkách a v oblasti zevních koutků, vznikají kožní nadbytky až převisy, převážně na horních víčkách. Nad vnitřními koutky očí a na dolních víčkách pak výrazné vyklenutí známé jako "pytle pod očima" způsobené zespodu tlačícími tukovými váčky na ochabující kruhový oční sval a uvolněnou kůži.

Jak zákrok probíhá?

U dolních víček se odstraňují vějířky vrásek a zespodu tlačící tukové váčky, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru oblasti. V ošetřené oblasti tak dochází k odstranění vaků pod očima, vyhlazení vrásek, vypnutí víčka a mladšímu vzhledu partie kolem očí. U horních víček, kde obvykle dominují značné kožní nadbytky až převisy a vyklenutí nad vnitřními koutky, se po aplikaci lokálního anestetika pod kůži horního víčka resekuje předem přesně vyměřený přebytečný pruh kůže a provádí se korekce kruhového očního svalu pro zlepšení kontury zevní poloviny horního víčka. Výsledkem je opět mladistvější vzhled a jasné oční kontury. Tato metoda je také aplikována i po vrozených asymetriích nebo po úrazech.

Neinvazivní řešení korekce očních víček

Máte-li pouze mírně pokleslá víčka, to ještě nemusí nutně znamenat chirurgický zákrok. Zcela neinvazivní možností pro pokleslá víčka je Elektromagnetická vlna. Ta umí omladit oční okolí, pozvednout víčka, upravit polohu obočí, vypnout čelo a zbavit tak obličej podmračeného a staršího výrazu.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Plastika očních víček

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Odvoz domů
Odvoz domů
Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
WI-FI
WI-FI
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací