Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Plastika očních víček

  • Odstranění vaků pod očima a padajících, povislých víček
  • Odstranění tukových prolapsů
  • Moderní a precizní operační technika
  • Bez nutnosti celkové anestezie
  • Omezení tvorby jizev
  • Omezení krvácivosti při zákroku
  • Omezení otoků a podlitin
  • Rychlé hojení
  • Časová nenáročnost
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček (redukce přebytečné kůže) neboli blepharoplastika. Mnoho lidí má však obavy z komplikací nebo z viditelných jizev, které by se jen těžko hojily. Tyto obavy jsou však na Klinice YES VISAGE zcela bezpředmětné,  jelikož nejen že disponujeme nejmodernějšími přístroji, technologií a individuálním způsobem předoperační i pooperační léčby, ale také, že naši specialisté mají léta zkušeností u nás i v zahraničí.

Využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést plastiku očních víček v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění (lokální anestezii) s omezením viditelných jizev. Při precizně provedené plastické operaci víček minimalizujeme rizika, omezujeme krvácení, předcházíme pooperační bolestivosti, otokům či podlitinám a zároveň nastupuje rychlé hojení. Zákrok je zároveň pouze ambulantní a časově nenáročný.

Na přání lze horní i dolní víčka upravit během jednoho zákroku, vždy záleží na posouzení a rozhodnutí zkušeného lékaře. Díky individuálnímu přístupu k léčbě klienta se zkracuje doba hojení. Problematikou operace víček se zabýváme uceleně a veškeré korekce provádíme s plným respektem k přirozené anatomii funkcí a fyziologii očních víček, očí a přídatných slzných orgánů. Optimální korektivní metodu volíme s ohledem na všechny tyto atributy.

Samotná korekce víček má nejen význam estetický, ale i funkční, kdy při odstranění kožních přebytků a tukových váčků dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. Korekcí víček lze odstranit také slzení očí či zhoršené vidění způsobující bolesti hlavy, náchylnost očí k únavě a ke spontánním otokům.

Průběh zákroku

Jak problém vzniká?

Kůže v oblasti horních a dolních víček je mimicky mimořádně zatížená a navíc nejtenčí z celého těla. K velice znatelným projevům stárnutí zde proto dochází poměrně brzy, oproti jiným oblastem v obličeji. Tvoří se vějířky vrásek na víčkách a v oblasti zevních koutků, vznikají kožní nadbytky až převisy, převážně na horních víčkách. Nad vnitřními koutky očí a na dolních víčkách pak výrazné vyklenutí známé jako "pytle pod očima" způsobené zespodu tlačícími tukovými váčky na ochabující kruhový oční sval a uvolněnou kůži.

Jak zákrok probíhá?

U dolních víček se odstraňují vějířky vrásek a zespodu tlačící tukové váčky, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru oblasti. V ošetřené oblasti tak dochází k odstranění vaků pod očima, vyhlazení vrásek, vypnutí víčka a mladšímu vzhledu partie kolem očí. U horních víček, kde obvykle dominují značné kožní nadbytky až převisy a vyklenutí nad vnitřními koutky, se po aplikaci lokálního anestetika pod kůži horního víčka resekuje předem přesně vyměřený přebytečný pruh kůže a provádí se korekce kruhového očního svalu pro zlepšení kontury zevní poloviny horního víčka. Výsledkem je opět mladistvější vzhled a jasné oční kontury. Tato metoda je také aplikována i po vrozených asymetriích nebo po úrazech.

 

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Plastika očních víček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací