Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Redukce podbradku

Redukce podbradku

  • Laserové odstranění tukového ložiska technologií SlimLipo 
  • Účinné zpevnění a vypnutí povadlé kůže podbradku
  • Lipolýza tukové vrstvy podbradku

Podbradek je rozšířený a častý problém. Navíc tento problém není ani zdaleka pouze problémem lidí s kily navíc, i jinak štíhlí lidé mohou mít zvětšený podbradek. Je to problematická oblast našeho těla vzhledem k ukládání nadměrné tukové tkáně v těchto místech. Navíc s věkem ztrácí pokožka svou pružnost, což je způsobeno tolik známým kolagenem, jehož vlákna se v průběhu času opotřebovávají a ztrácejí schopnost obnovy, což je u podbradku velmi znát.

Laserové odstranění tukového ložiska technologií SlimLipo

Mnoho procedur podbradek jen redukují, ale laserové odstranění tukového ložiska technologií SlimLipo vás jej dokáže zbavit úplně. Skutečně odstraní tukovou tkáň a zpět vypne povolenou kůži. To vše bez narkózy, bez modřin a bez vyřazení z běžného života.
Více informací 

YES lifting nitěmi

Moderní metoda, která oddaluje nutnost chirurgického liftingu obličeje. YES lifting jednoduše a šetrně zajistí vypnutí povadající kůže obličeje pomocí jednoduchých vpichů a systému jemného uchycení tkání.
Více informací 

Injekční lipolýza

Lipolýza injekční aplikací úspěšně rozpouští nadměrné tukové tkáně, které jsou pak vstřebány tělem, zpracovány a odvedeny z těla ven.

Laserová stimulace kolagenu a povolené kůže

Působením laseru Fotona a Elektromagnetického vlnění dochází ke stimulaci buněk, které jsou odpovědné za produkci kolagenu. Tím dochází k jeho houstnutí, sílení a zkracování povolených částí, což způsobuje nadzvednutí všech tkání, přirozené vypnutí kůže a jsou tím také odstraňovány projevy stárnutí a estetické nedostatky.
Více informací

 

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Redukce podbradku

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací