Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

Autoaugmentace

  • Zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou pomocí vlastního tuku
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
  • Dvojitý efekt formování postavy - ubírá v problémových partiích a přidává v dekoltu
  • Bez alergických reakcí a intolerancí na cizí materiál
  • Minimální zátěž pro organismus
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Typy:

  • Augmentace prsou tukovým autotransplantátem
  • Augmentace prsou tukovým autotransplantátem obohaceným o regenerativní buňky (PRP)

Principem augmentace prsou tukovým autotransplantátem, neboli autoaugmentace prsou, je doplnění objemu poprsí vlastním tukem, který byl odebrán na jiné části těla, nejčastěji z problematických partií.

Výhodou zákroku je nulové riziko antigenní reakce (reakce na cizí materiál), rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného. K výkonu stačí pouze vpichy kanylou, čímž nehrozí a nezůstávají jizvy, ani dlouhá rekonvalescence. Výkon je prováděn v celkové anestezii, kdy dochází k hospitalizaci po dobu 1 až 2 dní. Nejoceňovanější výhodou u klientek je pak dvojitý efekt formování postavy. Jednak dochází k odsátí tuku z problémových partiích a současně získáváme žádané tvary v oblasti poprsí.

Pro koho je vhodná?

Vlivem nového tkaniva se omladí i kůže a zlepší se její vzhled. Vlastní obohacený tuk se do prsou aplikuje v různých vrstvách, a umožní tak jejich přesnější modelaci. Tuk je navíc ideální materiál na zvětšení prsou, je podstatně lehčí než implantát stejného objemu. Poprsí upravené lipotransferem se chová přirozeně.

Autoaugmentace tak může pro některé klientky představovat jisté výhody a alternativu ke klasickému zvětšení prsou pomocí implantátů, nicméně, její použití je v mnoha směrech limitováno. Metoda augmentace prsou tukovým autotransplantátem je nejčastěji využívána spíše mladšími ženami, a to k menšímu zvětšení prsou, k doplnění horní části prsů a ke zvýraznění dekoltu. Tedy u klientek, které nežádají velké zvětšení, neboť prsa je možné touto metodou zvětšit maximálně o 1 až 2 velikosti. Dalším omezením je odběr tuku. Abychom dosáhli požadovaného výsledku zvětšení prsou, je nutné odebrat dostatek tukové tkáně, což může být problém u štíhlých žen. Pro volbu vhodné klientky na autoaugmentaci je velmi důležitá důkladná konzultace s lékařem o očekáváních a přáních klientky.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Objednat nezávaznou konzultaci

Pro koho je vhodná?

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací