Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Prodlužování a zhušťování řas

Prodlužování řas

  • naprosto přirozený vzhled
  • 3 druhy řas: syntetické, norkové či hedvábné
  • už žádné rozmazané líčení nebo řasenky
  • s kvalitními řasami Kliniky YES VISAGE se dá plavat i sportovat bez omezení
  • obloukovitý přirozený vzhled řas
  • vydrží skutečně až 2 měsíce, možno prodloužit doplňováním
  • unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné
  • vlastní řada přípravků s péčí pro prodloužení efektu krásných řas
  • vypadají báječně každý den

Jak mít řasy dlouhé, krásné a přitom přirozené? S prodlužováním speciálních řas Kliniky YES VISAGE dosáhnete oproti tradičním umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle, zcela přirozeného vzhledu. Tajemství této revoluční techniky prodlužování řas spočívá v přirozeně vypadajících řasách různých délek a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem. Nové řasy jsou připevněny jedna po druhé na řasy původní, v tom spočívá kouzlo jejich přirozeného chování a vzhledu.

Tyto řasy jako jediné díky speciálně vyvinutému hypoalergenímu lepidlu vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Toto lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kritéria, což mnohé levné výrobky dovážené z Asie nesplňují a mohou tak být i zdraví nebezpečná. Řasy drží nejdéle díky patentovanému lepidlu, které na rozdíl od konkurence zůstává elastické a kopíruje tvar řasy, a tudíž ani při nechtěném velkém ohybu nebo skrčení řasy se řasa neodlomí, jako u lepidel, které jsou zatvrdlé a tedy křehké, neboť lepidlo zůstává po celou dobu elastické.

Řasy, které klinika používá vydrží skutečně jako jediné až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Jsou zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale oproti jiným metodám na trhu, díky speciální ochranné péči vydrží také v sauně či extrémních podmínkách. Součástí péče o prodlužování řas je i vitamínová výživa podporující růst vašich vlastních řas. Vybírat lze ze tří druhů řas: syntetické, norkové či hedvábné, dále pak také lze z různých barev, délek a zakřivení. S těmito řasami je řasenka již minulostí, lze však pro večerní silnější líčení i prodloužené řasy ještě více zvýraznit. Prodlužování řas nekončí jen u samotné aplikace, ale disponují také péčí, která maximalizuje výsledný efekt a radost z krásných řas.

Krásné řasy bez líčení? To je prodloužení řas na Klinice YES VISAGE!

Prodlužování řas

Produkty

Prodlužování řas - zatvrzení

Speciální ochranná složka obsahuje tekutý Teflon, který chrání Vaše prodloužené řasy také v extrémních podmínkách, proti nečistotám, vodě i soli. Tato ochranná složka výrazně prodlužuje životnost vašich prodloužených řas a vytváří ochranný film, který chrání vazbu mezi vašimi a prodlouženými řasami. Navíc tato složka vytváří krásný černý povrch, který ještě zvýrazní vaše řasy. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně případně před extrémními podmínkami, aby zůstaly vaše prodloužené řasy chráněny.

Vitamínové sérum po prodlužování

Vysoce kvalitní a účinné vitamínové sérum pro povzbuzení buněčného metabolismu pro růst a prodlužování řas a jejich zesílení díky vitamínu H (biotin), B5 (panthenol) a B9 (folic acid) s výtažkem aloe vera pro hydrataci. Sérum navíc obsahuje specifické proteiny, které stimulují buněčný metabolismus a zlepšují krevní cirkulaci a zásobení buněk složkami potřebnými pro růst, pevnost a zesílení řas, stejně tak osahuje látky ke zlepšení pigmentace řas. Produkt se aplikuje na cibulky vašich vlastních řas. Při správné aplikaci je výsledek k neuvěření. Vaše vlastní řasy budou delší, hustší a tmavší!

Odličovač

Speciální odličovač vhodný pro citlivé oči a zákazníky s prodlouženými řasami. Neobsahuje látky jako glykol, alkohol nebo parfémované oleje a díky své tekuté konzistenci odstraňuje make-up velice.

Řasenka

Tato bohatá řasenka zesílí, prodlouží a zvýrazní vaše řasy. Obsahuje včelí a karnauba vosk pro vysoký lesk a pevnost. Tato řasenka je obzvláště vhodná pro prodloužené řasy, velice jednoduchá na aplikaci a snadno odstranitelná vlažnou vodou. Obohacená o látky, které zpevňují a chrání vaše přirozené řasy, stejně jako výjimečné speciální řasy Kliniky YES VISAGE tak, aby nedošlo k poškození vazby mezi vašimi řasami a těmi prodlouženými.

Oční gel

Zklidňující, zvlhčující oční gel s vyhlazujícími proteiny, obsahující kyselinu hyaluronovou v kombinaci s výtažky z Kigelia Africana se zpevňujícími a vypínajícími účinky. Tento oční krém vyplňuje vrásky, zklidňuje a vypíná vaši pleť, oční oblast a rozzáří vaše oči.

Objednat nezávaznou konzultaci

Produkty

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Odvoz domů
Odvoz domů
Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
WI-FI
WI-FI
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací