Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Operace ruky

Prováděné operace ruky

  • Široká nabídka účinných řešení na Klinice YES VISAGE
  • Komplexní řešení vytvořené individuálně na míru
  • Operace prováděné špičkovými specialisty
  • Podrobná konzultace a informace před zákrokem
  • V pohodlí a komfortu soukromé kliniky
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Operace Dupuytrenovy kontraktury a veškeré modifikace

Dupuytrenova kontraktura je onemocnění dlaňové povázky, které se projevuje ztluštěním povázky, tvorbou uzlů a šířením na prsty. Ve dlani postižené ruky nacházíme hmatné podkožně uložené uzly nebo pruhy. Tato ztluštění mohou přecházet až na prsty a omezovat je při pohybu zvláště do natažení. Nejčastěji tyto pruhy směřují k prsteníku a malíku, ale najdeme je i jinde ve dlani včetně palce. Většinou jsou nebolestivé, někdy mohou ale bolet a vadit při práci. Pak je nutné tuto nemoc operovat.

Operace karpálního tunelu

Všeobecně je úžinová tlaková neuropatie onemocnění periferního nervu charakterizované bolestí a/nebo poruchou funkce nervu (ve smyslu ztráty hybnosti či citlivosti) jako následek dlouhodobého tlaku na nerv. Tlak způsobuje omezení prokrvení nervu, a tím zhoršení jeho výživy a následně funkce. Pokud nedojde k uvolnění nervu, hrozí jeho nevratné poškození s následkem tzv. denervačního syndromu pod místem útlaku (úplná ztráta funkce nervu se ztrátou čití a funkce příslušných svalů). U syndromu karpálního kanálu se jedná o útlak středového nervu s poruchou čití palce, ukazováku, prostředníku a části prsteníku a s poruchou funkce palce, zejména opozice. Útlak je v místě tzv. karpálního tunelu – prostoru tvořeného kostmi zápěstí na straně jedné a pevným vazem na straně druhé. Tímto prostorem probíhají šlachy ohýbačů prstů a středový nerv. U syndromu Guyonova kanálu se jedná o útlak loketního nervu s poruchou čití malíku a IV prstu a poruchou hybnosti všech prstů ruky. Útlak je v místě tzv. Guyonova kanálu, co je prostor v zápěstí ohraničen kostmi zápěstí na jedné straně a pevnými vazy na straně druhé. Tímto prostorem probíhá loketní nerv.

Operace ganglia

Ganglion je v podstatě výduť synoviální blány šlachové pochvy, nebo vnitřní vrstvy kloubního pouzdra. Jsou to tkáně, které tvoří synoviální, nebo kloubní tekutinu, které zvlhčují prostředí pro klouzání šlach a kloubů. V případě oslabení šlachové pochvy, nebo kloubního pouzdra, se může vnitřní vrstva vyklenout navenek a vytvořit elastický většinou nebolestivý útvar v podkoží, nejčastěji v oblasti zápěstí. Tento útvar se může zvětšovat a zmenšovat v závislosti na zatěžování ruky, může být zcela nebolestivý, nebo může pobolívat zejména při zatěžování. Léčba může být konzervativní (klidový režim, ortézy, punkce, vstřikování kortikoidů apod.), nebo chirurgická. Léčba je však komplexní, protože příčinou ganglia je právě oslabení šlachových pochev nebo kloubního pouzdra. Ganglion i po operaci může recidivovat a to až v 10%.

Operace lupavého prstu

Lupavý prst je onemocnění, které se projevuje přeskakováním prstu při ohýbání a natahování. Příčinou je nepoměr mezi šlachou ohýbačů prstu a tzv. poutkem. Poutka jsou pevné vazivové struktury, které tvoří pouzdro šlachy připojené ke kostem prstů, aby při ohybu prstu šlachy netvořily tětivu. Poutek je na každém prstu několik, nejčastěji je ale postiženo poutko A1 ve dlani. Pokud je poutko příliš těsné, šlacha pod ním nemůže plynule klouzat, zasekává se a prst přeskakuje. Příznaky mohou mít různou intenzitu - od ztíženého ohýbání prstů přes přeskakování prstů až po úplné zablokování prstů v ohnutí (stupeň 1-4). Při neúspěšné konzervativní terapii (klidový režim, dlahování, obstřiky) je nutné operační řešení.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Prováděné operace ruky

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací